Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Haberin Peşinde Haber – Şanlıurfa Haber Sitesi – Urfa Haber Sitesi – Son Dakika Haber – Haberler – Urfa Haber – Urfa Haberleri – Şanlıurfa Haber – Şanlıurfa Haberleri – En Yeni ve En Doğru Haberler – Haberin peşinde – HaberinPeşinde

Hem Yerel Hem Ulusal Haberler

Anlık ve sürekli güncellenen haber içerikleri sayesinde her konudan haberiniz olmasını sağlıyorlar. Hem Şanlıurfa hem de ülkede yaşanan tüm olayların doğru, güvenilir kaynaktan ve anlaşılır bir şekilde sunulmasını amaçlıyorlar. Urfa haber başlığı altında anlık gelişmeleri sunarken diğer başlıklar altında tüm basın içeriklerini görebiliyorsunuz.

Nasıl Haberler Yer Alıyor?

Sitede sadece doğruluğu bilinen haberlere yer veriliyor. Kaynak doğrulaması yapıldıktan ve içerikleri gözden geçirdikten sonra mümkünse videolar ile birlikte ekleme yapıyorlar. Şanlıurfa haber içeriklerine daha fazla yer ayırmalarına karşılık ulusal anlamda da yaşanan gelişmeleri ana sayfadan okuyucularına duyuruyorlar. Bunun için sadece siteye ulaşmanız ve ardından da tıklamanız yeterli oluyor.

 

 • Gönderenin Adı: BRN
 • Gönderenin E-postası: b.kolbuken@gmail.com
 • Gönderen URL’si: http://haberinpesinde.com/
 • Bakız İnşaat, projelerini süratle ve zamanında tamamlamayı ilke olarak benimsemiş ve müşterilerinin konutlarını hızlı bir şekilde teslim edebilmek adına sürekli olarak çalışmaktadır.

  Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimseyen Bakız, bu misyonuyla sadece projeler üretmeyi değil, aynı zamanda satış ve hizmet süreçlerinde de aynı değerlere bağlı kalmayı amaçlamaktadır.Müşteri beklentilerini zamanında ve tam olarak karşılamak, çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmak temel amacımızdır. Hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, müşteri odaklı çözümler üretme, sosyal sorumluluk sahibi bir inşaat firması olma ve %100 müşteri memnuniyeti sağlama hedefimizdir.

  Değerlerimiz;
  Mevcut ve potansiyel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak,
  Müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak,
  Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek,
  Sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
  Çalışan motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarını geliştirmek,
  Tedarikçileri iş ortağı olarak görmek ve aramızdaki saygı ve güveni en üst düzeyde tutmak,
  Yeniliklere açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyisini aramak,
  İş güvenliği ve çevre koruma konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
  Kaynakları en verimli şekilde kullanmak,
  İnsana değer vermek ve sektörde elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek,
  Taahhütlerimizi proje ve tekniğe uygun olarak inşa etmek,
  Müşterilere standartları yüksek mekanlar sunarak yaşamı daha da yaşanabilir hale getirmek.
  Bakız İnşaat, bu prensipler doğrultusunda sektörde güvenilir ve kaliteli bir firma olarak konumlanmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Haberin Peşinde Haber – Şanlıurfa Haber Sitesi – Urfa Haber Sitesi – Son Dakika Haber – Haberler – Urfa Haber – Urfa Haberleri – Şanlıurfa Haber – Şanlıurfa Haberleri – En Yeni ve En Doğru Haberler – Haberin peşinde – HaberinPeşinde”