Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Adalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Antalya şehrinde  yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

 

Adalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Antalya Döşemealtı Diş Polikliniği/Hastanesi
Adalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak Antalya şehrinin Döşemealtı ilçesinde uzman diş hekimi kadromuzla sizler için tüm dental tedavilerde hizmetinizdeyiz. Yeni nesil, modern ve kurumsal diş polikliniğimizde hastalarımıza kalıcı tedavi çözümleri için hizmet vermekteyiz. Döşemealtı ve tüm Antalya genelinde diş hekimi ve polikliniği ihtiyacınız için bizimle iletişime geçiniz.

https://www.adalyadis.com/
https://www.adalyadis.com/

ONLİNE RANDEVU
E-MAİL
BİZİ ARAYIN
Dental Tedaviler
Döşemealtı Diş Polikliniği
Gülüş Tasarımı
Gülüş tasarımı, hastaların istekleri doğrultusunda gülüşlerinin estetik, doğal ve sağlıklı görünümünün planlanmasıdır. Estetik diş hekimliği olarak da bilinen..

DEVAMI
döşemealtı diş poliklinikleri
Diş Beyazlatma
Sigara, kahve ve çay gibi yaygın olarak tükettiğimiz şeyler nedeniyle dişlerin doğal beyazlığı ve parlaklığı zamanla kaybolur. Diş beyazlatmanın amacı, dişlerinizi doğal..

DEVAMI
Döşemealtı ortodonti doktorları
Ortodonti
Dişlerin çene üzerinde estetik ve görevlerini yapacak biçimde konumlanmasıyla ilgilenen diş hekimliği koludur. Döşemealtı Ortodonti Doktoru, Ortodontist.

DEVAMI
Dental İmplant
Dental İmplant
Bugün bildiğimiz anlamdaki diş implantları 1952’de Per-Ingvar Brånemark adlı İsveçli bir ortopedi cerrahı tarafından icat edildi. Dental implant çene kemiğine..

DEVAMI
döşemealtı pedodonti
Pedodonti
Pedodonti (çocuk diş hekimliği), 0-14 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerindeki gelişimi ve tedavileriyle ilgilenir. Çocuklarda günümüzde çürük görülme yaşı..

DEVAMI
Döşemealtı Diş Hastanesi
Ağız ve Çene Cerrahisi
Dişlerin çürük, travma gibi sebeplerle kaybedilmesi durumunda dişlerin çekimi yapılır. Diş çekiminde dişlerin görünen kısımlarından destek alınarak kökleri..

DEVAMI
Gülüşünüzün mimarı Adalya diş polikliniği
Antalya şehrinde tüm dental tedavileri alanlarında farklılık yaratan diş hekimi kadromuzla sağlıyoruz. İmplant tedavisi, ortodonti, porselen diş ve gülüş tasarımı gibi en popüler tedavilerle Adalya Antalya diş polikliniği, uzman hekimleri ile gülüşünüze değer katmaya devam ediyor.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir