Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

AK POLAT; Konya değirmen makinası imalatı, un değirmen makinası, değirmencilik makinaları

AK POLAT; Konya çöp sasörü, taş ayırıcı, triyör, kabuk soyucu, dik yıkama ve kurutma makinası, cebri tav makinası, hava kanalı, boru mıknatıs, mono siklon, radyal tarar, yoğun tav makinasi, pnömatik siklon, toz siklonu, açılı yoğun tav makinası, milenyum vals, kare elek, irmik sasörü, kepek fırçası, irmik kırıcı, vibro un fırçası, çekiçli değirmen, vibro besleyici, vitamin makinası, larva yok edici, toz siklonu, elevatör, tüp helezon, blower hava kilidi, blower pompa, pnömatik yön klapesi, zincirli konveyör, toz filtresi, hava kilidi, paçal makinası, torbalama kantarı, kontrol eleği,kontrol eleği, tavlama makinası, değirmen makinası imalatı, un değirmen makinası, değirmencilik makinaları, un paketleme makinası, yem paketleme makinası, un çuvallama makinası, yem çuvallama makinası, değirmen makina firmaları, değirmen makina fiyatları,

http://www.akpolatdegirmen.com
http://www.akpolatdegirmen.com

AK POLAT DEĞİRMEN; Konya’da değirmen makinalarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Yüzyıllardır eskimeyen sektör olan değirmen sektörüne, hizmet verdiğimiz için ayrı bir gurur ve onur taşıdığımızı belirtmek isteriz.

Ürün kartelamızın içinde; değirmen temizleme makinaları, değirmen öğütme makinaları, değirmen taşıma makinaları, un paketleme makinaları ile yem paketleme makinaları yer almaktadır.AK POLAT DEĞİRMEN; Konya’da değirmen makinalarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Yüzyıllardır eskimeyen sektör olan değirmen sektörüne, hizmet verdiğimiz için ayrı bir gurur ve onur taşıdığımızı belirtmek isteriz.

Günümüz teknolojisinde modern değirmen makina ve ekipmalarıyla, çok daha kaliteli ürünler elde edilmektedir. Değirmen otomasyon sistemiyle, bütün işler nerdeyse el değmeden hijyenik olarak gerçekleşmektedir.

Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini devamlı olarak yükseltme hedefindedir.

Ürün kartelamızın içinde, değirmen temizleme makinaları, değirmen öğütme makinaları, değirmen taşıma makinaları, un paketleme makinaları ile yem paketleme makinaları yer almaktadır.

Değirmen makinalarımız ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de pazarlanmaktadır. Hedefimiz, çok daha ülkeye hem ülkemizin adını, hem de firmamızın adını duyurmaktır.

Kaliteli ürün ve ekonomik fiyat anlayışı, düsturumuz olmuştur. Satıştan sonra da, desteğimizin devam etmesi, müşterilerimizin yaşadığı problemde bizden destek alabilmesi, bizleri tercih etmede önemli etken olmuştur.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir