Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

AKCAN; Konya lokanta ocağı, döküm ızgara, oluklu ızgara, düz ızgara, tırnaklı brülör, tesisatlı brülör

AKCAN; Konya kare ocak, pilav ocağı, profil ocak, döküm ocak, lokanta ocağı, döküm ızgara, oluklu ızgara, düz ızgara, tırnaklı brülör, tesisatlı brülör, nikelajlı brülör, telli brülör, delikli brülör, brülör takımı, döküm ocak brülörleri, gaz brülörü, doğalgaz brülör fiyatları, lpg brülör fiyatları, ocak brülör fiyatları, lokanta ocağı, sanayi ocağı, profil ocak, döküm ocak, künefe pişirme tezgahları, künefe ocağı fiyatları, künefe ocağı dönerli, sanayi ocakları fiyatları, lokanta ocakları, sanayi tipi ocak, uzun ayaklı tüplü ocak, sanayi tipi ayaklı sanayi tipi ocak parçaları, sanayi tipi ocak brülör, sanayi ocağı, tekli sanayi tipi ocak, 2 gözlü sanayi tipi ocak, doğalgaz lpg brülör, künefe ocağı, su böreği ocağı,

  • Gönderenin Adı: Akcan Metal
  • Gönderenin E-postası: inf@akcanmetal.com.tr
  • Gönderen URL’si: http://www.akcanmetal.com.tr
http://www.akcanmetal.com.tr
http://www.akcanmetal.com.tr

AKCAN METAL; Endüstriyel Mutfak alet ve ekipmanları ülkemizin yanında dünyanın pek çok farklı ülkesine de göndermektedir. Ulaştığımız bu noktada, üründe kalitenin çok önemli olduğunu bilinciyle, asla ürün kalitesinden taviz vermiyoruz.

Ürün Halkamızın İçinde; Doğalgaz lpg brülörler, ızgaralar, endüstriyel mutfak aletleri, künefe ve su böreği ocakları, özel künefe ocakları, kare ocaklar, pilav ocakları, profil ocaklar, volkan ocaklar, 3 ayaklı ocaklar, ısı malzemeleri ve yedek parçalar yer almaktadır.

AKCAN METAL; Endüstriyel Mutfak alet ve ekipmanlarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktayız.

Ürünlerimizi ülkemizin yanında dünyanın pek çok farklı ülkesine de gönderiyoruz. Ulaştığımız bu noktada, üründe kalitenin çok öenmli olduğunu bilinciyle, asla ürün kalitesinden taviz vermiyoruz.

Ürünlerimiz Arasında;

Doğalgaz lpg brülörler, ızgaralar, endüstriyel mutfak aletleri, künefe ve su böreği ocakları, özel künefe ocakları, kare ocaklar, pilav ocakları, profil ocaklar, volkan ocaklar, 3 ayaklı ocaklar, ısı malzemeleri ve yedek parçalar yer almaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından, ürün kalitesinden ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını zamanında ve ekonomik fiyatla karşılamak üzerine kuruludur.

Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ürün, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini zirvede tutma gayesindedir.

Vizyon; Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kaliteli, ekonomik ve güvenilir ürünler üreterek sektörde lider ve tercih edilen firma olmak.

Misyon; Tüm personelimizi eğiterek kalite seviyemizi sürekli geliştirmek ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak.

Politikamız; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, Kaliteli, ekonomik ve güvenilir ürünler üretmek, Personelimizin maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamak, Huzurlu ve sağlıklı çalışma ortamı sağlamak, Çalışanlarımızı sürekli eğitmek, Kalite sistemimizi, çalışan tüm personelimize gelişen teknoloji şartlarına uygun bir şekilde sürekli iyileştirmek ve geliştirmek, Ürün kalitesinin sürekli geliştirilmesi ve maliyetin ekonomik hale getirilmesi çalışmalarının tüm personelin katılımı ile yürütülmesi, Tedarikçilerimizde sürekli işbirliği içinde olmak, Kaynaklarımızı en verimli bir şekilde kullanarak çevre değerlerini korumak

doğalgaz brülör, lpg brülör, künefe ocağı, su böreği ocağı, lokanta ocağı, sanayi ocağı, kare ocak, pilav ocağı, profil ocak, döküm ocak,

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir