Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Aktüel Ürünler Kataloğu ve İndirimli Ürünler

Açıldığı ilk günden beri özellikle bayan ziyaretçilerin uğrak adresi haline gelen flyerim.com, haftalık aktül ürün kampanya kataloglarına ait incelemeleri düzenli olarak takipçileriyle buluşturuyor.

Ülkemiz genelinde neredeyse en ücra adreslerine kadar yaygınlaşmış olan perakende marketlerine ait bu katalogları güncel bir şekilde yayınlayan sitemiz, ziyaretçilerini indirimli ürünler hakkında haberdar etmenin yanı sıra bir kaç dakikalık incelemeden sonra doğaya atılan basılı broşürlerin de kullanımını azaltmayı amaçlıyor.

Peki flyerim.com sitesi, diğer aktuel katalog sitelerden farklı olarak ziyaretçilerine ne sunuyor?
Her hafta perşembe günleri yayınlanan A101 aktüel, cuma günleri yürürlüğe giren Bim Aktuel Ürünlerini, çarşamba günlerinin indirimcisi olan Şok Market broşürlerini siz değerli ziyaretçilerimiz ile okunması ve gezinmesi kolay sade bir arayüz ile buluşturuyor.

Detaylı olarak edindiğiniz bilgilerle bilinçli alışveriş yapmanızı sağlayan aktüel broşürler, bütçenizi planlamanızı ve önceden tespit ettiğiniz eksikleri tamamlamanızı mümkün kılar. Siz de Flyerim sitesinde yer alan broşürleri inceleyerek, tüm büyük marketlerin ve markaların indirimleri ile aktüel ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Milyonlarca insanın ilgiyle takip ettiği aktüel broşür ve kataloglar, günlük, haftalık ve aylık olarak güncellenerek düzenli bir şekilde hazırlanır. Bu listeler sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı tespit etmeniz ve gidermeniz oldukça kolay bir hale gelir. En büyük marketlerin ve popüler markaların güncel ürünlerine ve özel indirimlerine bu broşürler ile ulaşabilir, önceden edindiğiniz bilgiler sayesinde sunulan fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

http://www.flyerim.com

http://www.flyerim.com
http://www.flyerim.com

http://www.flyerim.com

tr.Flyerim.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. A101, Bim, Şok, Hakmar, Migros gibi marketlerin kataloglarının ve indirim haberlerinin paylaşıldığı bir internet sitesidir. Bu firmaların logolarının ve katalog içeriklerinin tüm hakları kendilerine aittir. Bu sitede yer alan içerikler bağlayıcı değildir. İlgili market değişiklik yaptığında marketin değişikliği geçerlidir. Sitede yer alan yorumlardan yorum sahibi sorumludur. Sitemiz sponsor bağlantılar içerebilir. Sitemiz veri politikasındaki amaçlarla sınırlı olmak üzere ve yasal mevzuata uygun şekilde çerez (cookies) konumlandırmaktadır.

Kataloglar bilgilendirme ve tartışma amaçlı yayınlanmakta olup, sitede yayınlanan fiyatlar ile mağazalardaki fiyatların farklı olması durumunda mağazalardaki fiyatlar geçerlidir.

Sitemizde bulunan katalog, broşür, fiyat listesi vs. gibi dökümanlar ile logoların tüm hakları ilgili firmalara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri flyerim@flyerim.com e-posta adresinden bize ulaşabilirler.

Broşür & Aktüel & Katalog
Detaylı olarak edindiğiniz bilgilerle bilinçli alışveriş yapmanızı sağlayan aktüel broşürler, bütçenizi planlamanızı ve önceden tespit ettiğiniz eksikleri tamamlamanızı mümkün kılar. Siz de tr.Flyerim sitesinde yer alan broşürleri inceleyerek, tüm büyük marketlerin ve markaların indirimleri ile aktüel ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Milyonlarca insanın ilgiyle takip ettiği aktüel broşür ve kataloglar, günlük, haftalık ve aylık olarak güncellenerek düzenli bir şekilde hazırlanır. Bu listeler sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı tespit etmeniz ve gidermeniz oldukça kolay bir hale gelir. En büyük marketlerin ve popüler markaların güncel ürünlerine ve özel indirimlerine bu broşürler ile ulaşabilir, önceden edindiğiniz bilgiler sayesinde sunulan fırsatlardan faydalanabilirsiniz. tr.Flyerim.com ile tek bir sayfada görüntüleyebileceğiniz bu aktüel ürünleri, online olarak dilediğiniz her an her yerde inceleyebilirsiniz. Market indirimleri için çıkarılan broşürler ile mağazaların belirli periyotlarla düzenlediği avantajlardan haberdar olabilir, çıkan yeni ürünleri deneyimleyebilir ve hayatınıza kolaylık katabilirsiniz. Gıdadan temizliğe, giyimden ev tekstiline kadar geniş bir yelpaze sunan market katalogları ile tüm ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. Markaların ve marketlerin sunduğu tüm avantajlardan haberdar olmak ve yeni çıkan ürünleri deneyimlemek için size bilgi sunan tüm aktüel katalog seçeneklerini tr.Flyerim ile kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir