Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Aktüel Ürünler

Türkiye’nin en iyi marketlerinin aktüel kataloglarını bir yerde görmeyi kim istemez! Ülkemizde her köşede ve her ilde var olan, perakende, market, indirim denilince akıllara gelen üç büyük işletmenin aktüel ürünler kataloğunu yayınlıyoruz. Aktüel Ürünler A101, Bim ve Şok başta olmak üzere pek çok marketin haftalık broşürlerini platformlarına taşımakta. Peki ya neden? A101 aktüel ve diğer tüm kataloglar neden bu platformda?

Aktüel Ürünler Hakkında

Sitemiz hobi ve sosyal sorumluluk kavramları çerçevesinde kurulduğu 2013 yılından bu yana hedeflerini bir bir gerçekleştirmekte. 2013 yılında site kurucumuzun kendi alışveriş listelerini oluşturmak ve indirimleri bir arada toplayarak kendi işini kolaylaştırmak için kurduğu aktuel-urunler.com şu an bambaşka bir noktada! İnsanların da ilgi göstermesiyle basılı broşürlerin etkisinin azaldığını gözlemleyen Aktüel Ürünler çok kısa bir süre sonra kendi manifestosunu yayınlayarak internette belirli bir kitleye erişmiş durumda! Peki ya nedir Aktüel Ürünler’in misyonu? Basılı broşürlerin hayatımızın her noktasından kalkması noktasında sitemiz online yayın yapmaktadır. Kağıt israfını önlemek, doğaya verilen zararın azalmasını sağlamak için sitemiz 2013’ten bu yana canla başla çalışmaktadır. El broşürlerinin basımlarını azaltmak, doğaya verdiği zararlardan kurtulmak isteyen site sahiplerimiz, ülkemizde el broşürü denilince akıllara gelen A101 Bim ŞOK marketlerinin 2013’ten bu yana dolaylı olarak el broşürleri basımının git gide yavaşlatılmasını ve online platformlara kaydırılmasını desteklemiştir. Misyonunu gerçekleştirmekte büyük adımlar atan ve önemli yollar kat eden sitemiz kuruluş amacına her geçen gün daha fazla yaklaşmaktadır.

Aktüel Ürünler’de Bu Hafta

Peki Aktüel Ürünler’de ne var? Öncelikle fırsatlar hakkında inceleme haberleri var. Fırsatlar ise A101 aktüel, Bim aktüel ve Şok aktüel listelerine ait… Aktüel tablolar, aktüel kataloglar, ürünler ve ilanlar var. Tamamen bağımsız olarak çalışmalarını sürdüren sitemiz tüm bu market ve mağazaların ilanları ile dolu! Resim kalitesinin yüksek, toplam ağırlıklarının düşük olduğu, internetinize yük bindirmeyen, çok hafif ve hızlı bir site ile kullanıcılarını karşılayan sitemiz ayrıca Android platformlar için uygulamasını da yayınladı. Siz de Aktüel Ürünler’den hemen ve anında haberdar olmak istiyorsanız yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek ve uygulamamızı edinmek!

Sitemiz: Aktüel Ürünler

https://aktuel-urunler.com
https://aktuel-urunler.com

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir