Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Alttan Isıtma Zemin Isıtma Hak Enerji Yerden Isıtma İstanbul

Alttan ısıtma, Zemin ısıtma sistemlerinde uzman firma Hakenerji Mühendislik. Türkiyenin lider markalarının tercihi.Danfoss yerden ısıtma,Rehau yerden ısıtma,Wavin yerden ısıtma,Devi yerden ısıtma,Frankische yerden ısıtma sistemleri olarak hizmet vermektedir.

 • Gönderenin Adı: Haktan Bey
 • Gönderenin E-postası: web@hakenerji.com.tr
 • Gönderen URL’si: https://www.hakenerji.com.tr
 • https://www.hakenerji.com.tr
  https://www.hakenerji.com.tr

  Alttan ısıtma, Zemin ısıtma sistemlerinde uzman firma Hakenerji Mühendislik. Türkiyenin lider markalarının tercihi. Danfoss yerden ısıtma, Rehau yerden ısıtma, Wavin yerden ısıtma, Devi yerden ısıtma, Frankische yerden ısıtma sistemleri olarak hizmet vermektedir.

  • Gönderenin Adı: Haktan Bey
  • Gönderenin E-postası: web@hakenerji.com.tr
  • Gönderen URL’si: http://www.hakenerji.com.tr

  Yerden Isıtma Sistemleri
  Modern sistemler ve değişen markaların sunduğu kaliteler ile yerden ısıtma sistemleri yeniden popüler bir tercih olmaya devam ediyor. Bu tercihi siz de yapın ve Hak Enerji kalitesi ile evlerinizde ya da çalışma alanlarınızda konforu elde edin. Konfor, sağlıklı ısınma ve ekonomik kullanım gibi üç önemli anahtar ile yerden ısıtma sistemlerinin avantajlarına ulaşın. Devamı için tıklayınız

  Rehau Yerden Isıtma Sistemleri
  Yerden ısıtma uygulamalarında dünyanın en fazla seçilen markası Rehau, Türkiye’de Hak Enerji ile yaşamlarınıza dokunacak. Evinizde konforun anahtarı olacak Rehau yerden ısıtma sistemleri, aileniz için yepyeni yaşam alanları kurmanızı da sağlayacak. Rehau kalitesi, firmamız sayesinde titiz bir işçilik, kalite, garanti ve en uygun fiyatlar ile ayaklarınızın altında yerini alabilir. Devamı için tıklayınız

  Danfoss Yerden Isıtma Sistemleri
  Türkiye’den yükselen ve dünyaya ulaşan bir marka ile yerden ısıtma sistemleri artık Hak Enerji bünyesinde evlerinize de ulaşıyor. Danfoss markası sunduğu her yenilenmiş teknoloji ve konforlu kullanım ile yerden ısıtma sistemlerinde farklılığı ortaya çıkarıyor. Eğer yaşadığınız ve çalıştığınız alanlarda bu farkı yakalamak istiyorsanız, Hak Enerji üzerinden Danfoss yerden ısıtma sistemleri talep edin. Devamı için tıklayınız

  Sulu Yerden Isıtma Alttan Isıtma
  Sulu Yerden ısıtma Alttan ısıtma sistemi, günümüzün iyi yalıtımlı, düşük enerjili ve hava geçirmez binaları için ideal olan çok temiz ve basit bir ısıtma şeklidir. Yerden ısıtma alttan ısıtma sistemi, fiziğin en temel yasalarından birinden yararlanır – ısının artması. Yerden ısıtma, merkezi ısıtmanın en eski biçimidir, Romalılar, binaları ve banyoları ısıtan, hipokost adı verilen bir yerden ısıtma biçimi kullandılar.

  Neden Yerden Isıtmayı Seçmelisiniz?
  Konfor: Yerden ısıtma sistemini seçmenin en zorlayıcı nedeni konfordur. Radyasyon, güneşten aldığımız ısı gibi, en doğal ve konforlu ısıtma şeklidir. Araştırmalar, insanların sıcak ayaklar ve soğuk bir kafa yaşadıklarında daha rahat hissettiklerini göstermiştir. Yerden ısıtma sistemi bu koşulları doğal olarak üretir, yerelleştirilmiş sıcak noktalar yoktur, sadece evinizin her yerinde hafif bir sıcaklık hissi verir.

  Enerji Açısından Verimli ve Uygun Maliyetli: Yerden ısıtma sistemi radyan ısıyı kullandığından, çoğu insan diğer geleneksel ısıtma sistemlerinden birkaç derece daha düşük sıcaklık ayarlarında kendilerini rahat bulmaktadır. Aynı konfor seviyesinin tadını çıkarırken ve ısıtma faturalarınızı % 30’a varan herhangi bir oranda düşürürken, aslında termostat ayarınızı düşürebilirsiniz. Bu, yerden ısıtmanın enerji açısından verimli ve uygun maliyetli olduğu anlamına gelir.

   

  yerden ısıtma sistemiyerden ısıtma straforu

  Yerden Isıtma Nasıl Çalışır?
  Yerden ısıtma sisteminde su (25-40 ° C), zemin makyajına monte edilmiş ve entegre edilmiş bir dizi polietilen borudan dolaştırılır. Boru daha sonra merkezi olarak yerleştirilmiş bir manifolda bağlanır. Her odanın sıcaklığı gerektiği gibi oda termostatı ile ayrı ayrı kontrol edilebilir. Her oda termostatı, radyatörlerle ısıtılan bir odadan 2 ° C daha düşük bir değere ayarlanabilir. Bunun nedeni, yerden ısıtmanın,% 30 radyan ısı ve % 70 konveksiyon ısısı yayan radyatörlere kıyasla % 70 radyan ısı ve % 30 konveksiyon ısısı sağlamasıdır. Bu, yerden ısıtma sisteminin evinizi ısıtmanın daha verimli bir yolu olduğu anlamına gelir. Her oda, her odanın zaman ve sıcaklık kontrolüne sahip olmasına izin veren programlanabilir bir oda termostatı ile kontrol edilebilir, bu termostatlardan herhangi biri ısı gerektirdiğinde, manifoldun üst gövdesine takılan elektronik olarak çalıştırılan bir vanayı (aktüatör) açar, bu daha sonra pompanızı çalıştırır ve ısı kaynağınızı ateşler. Manifold üzerindeki her döngü, tipik olarak oda başına bir döngü kendi kontrolüne sahip olabilir.

  Radyatörler ısıyı konveksiyon akımları ile dağıtır ve bu da cereyanlara ve sıcak noktalara neden olabilir. Radyatörler, ısıyı büyük ölçüde sıcak bir metal yüzeyden konveksiyon yoluyla bir odaya aktarır. Radyatör yüzeyinin oda hacmine göre küçük olması nedeniyle yüksek ısı girdisine ihtiyaç duyar ve ısıyı eşit olarak yaymaz. Konveksiyon akımları, daha sonra binanın etrafına dağılan ve sağlıksız bir atmosfere katkıda bulunan alerjenleri, toz partiküllerini, dumanları ve mikropları dolaştırır.

  Yerden ısıtma sisteminin kurulumu kolaydır, az bakım gerektirir ve çalıştırılması çok uygun maliyetlidir. Oda, güneşten aldığımız ısı gibi, en doğal ve konforlu ısıtma şekli olan çoğunlukla radyasyonla ısıtılır. Yerden ısıtma sistemi, sıcak veya soğuk hava akımları olmadan eşit sıcaklık ve rahat bir ortam yaratır, sadece evinizin her yerinde hafif bir sıcaklık hissi verir. Camiler, spor salonları veya endüstriyel birimler gibi yüksek tavanlı odalar daha da fazla fayda sağlar. Radyatör sistemleri ile tavana yükseldikçe ısının bir kısmı anında boşa harcanır. Yerden ısıtma sistemi ile ısı, en çok ihtiyaç duyulan yerde zemin seviyesinde yoğunlaşır. Geniş alanlara sahip odalarda, yerden ısıtma, zemin alanının merkezini etkili bir şekilde ısıtmanın tek yoludur.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir