Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ALTUN ikinci el teleskopik dikme direk tamiri Kony

ALTUN; Konya teleskopik dikme, inşaat demir direk, inşaat direği, teleskop direk, demir dikme, 2 el teleskopik dikme direk, ikinci el teleskopik dikme direk, teleskopik dikme direk tamiri tamircisi, inşaat dikme direk, ikinci el teleskopik dikme direk, ikinci el inşaat dikme direk, ikinci el teleskobik iskele, ikinci el teleskopik dikme, ikinci el inşaat demir direk, ikinci el inşaat direği, ikinci el demir dikme, teleskopik dikme direk tamiri tamircisi, inşaat dikme direk tamiri tamircisi, teleskobik iskele tamiri tamircisi, teleskopik dikme tamiri tamircisi, inşaat demir direk tamiri tamircisi, inşaat direği tamiri tamircisi, teleskop direk tamiri tamircisi, demir dikme tamiri tamircisi, teleskopik dikme direk, inşaat dikme direk, Teleskopik iskele,

 • Gönderenin Adı: Ersin insaat
 • Gönderenin E-postası: inf@konyateleskopikdikmedirek.gen.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyateleskopikdikmedirek.gen.tr
 • http://www.konyateleskopikdikmedirek.gen.tr
  http://www.konyateleskopikdikmedirek.gen.tr

  İkinci el teleskopik dikme direklerin hem satışını hem de alımını yapıyoruz. Aynı zamanda teleskopik dikme direklerin onarımını da yapmaktayız.

  Dikme direk talebiniz olduğunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ne kadar dikme direk talebiniz olursa olsun, firmamız talebinizi karşılayacak kapasitededir.

  ALTUNKAYNAK ; Konya’da İnşaat kalıp ekipmanları alanında faaliyet göstermektedir.

   

  İkinci el teleskopik dikme direklerin hem satışını hem de alımını yapıyoruz. Aynı zamanda teleskopik dikme direklerin kiralamasını da yapmaktayız. Dikme direk talebiniz olduğunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ne kadar dikme direk talebiniz olursa olsun, firmamız talebinizi karşılayacak kapasitededir.

   

  Teleskopik dikme direklerin tamiratını yapıyoruz. Dikme direklerdeki boru, boru somunları, konsol, başlık ve ayak gibi parçalar kullanım esnasında zarar görür, eğilir ve ve kullanılamaz hale gelir. Firmamız; kullanım dışına çıkmış dikme direklerin onarımını gerçekleştirmektedir. Kullanılamayan dikme direklerinizi üç kuruşa hurdaya vermeyin. Bize getirin. Tamirini yapalım.

   

  Firmamızın misyonu müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak ve firmaların teleskopik dikme direk taleplerini en uygun fiyatla karşılamaktır.

   

  Geçen zaman içinde pek çok kurum ve kuruluşun teleskopik dikme direk ve inşaat kalıp ekipman taleplerine başarıyla cevap verdik. Gelecekte de kalite ürün ve uygun fiyattan taviz vermeden bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemekteyiz.

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “ALTUN ikinci el teleskopik dikme direk tamiri Kony”