Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ALTUNAY Çift taraflı Döküm Tava Gözleme ızgara tavası

ALTUNAY; Konya çift taraflı döküm gözleme tavası, çift taraflı döküm pizza tavası, döküm grill tavası, çift taraflı grill tava, gerçek döküm tava, en iyi döküm tava, döküm tava imalatı, çift taraflı döküm tava imalatı, çift taraflı ızgara tavası imalatı, döküm ızgara tavası imalatı, döküm gözleme tavası imalatı, döküm grill tavası imalatı, döküm tava, döküm ızgara tavası, çift taraflı döküm tava, çift taraflı ızgara tavası, döküm tava fiyatları, döküm ızgara tavası fiyatları, döküm gözleme tavası fiyatları, döküm granit tava, döküm gözleme tavası,

http://www.hamaratfirin.name.tr
http://www.hamaratfirin.name.tr

 

HAMARAT FIRIN; Evinizde mutfağınızın en büyük yardımcısı olacaktır. Marifetlerini gördüğünüzde takdir edeceksiniz. Hamaratım Camlı Lahmacun Bazlama Fırını arıyorsanız. Doğru adrestesiniz. Firmamız aracı değil, bizzat imalatçı firmadır. Hamarat fırını kullandıktan sonra, şimdiye kadar bu fırını neden almadım diye hayıflanacaksınız.

ÇİFT TARAFLI DÖKÜM TAVA; Çift Taraflı, Granit Kaplı, 35 Cm Döküm Gözleme ve ızgara Tavası. Her iki tarafta tava Derinliği: 1.5 cm. 1400 gr ağırlıgında Çift taraflı kullanabileceğiniz çizilmez granit tava. Izgara bölümünde et, ızgara, tavuk, balık gibi yiyeceklerinizi, Diğer yönünde özleme, hamur işi, pizza gibi yiyeceklerinizi pişirebilirsiniz. Tak/çıkar sap sayesinde sapını çıkararak fırın içinde de kullanabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir