Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Ankara Dezenfeksiyon Şirketleri

ANKARA DEZENFEKTE HİZMETİ

Ankara Dezenfeksiyon Şirketleri 0531 781 73 29 Ankara Dezenfeksiyon Firmaları

5 Adımda Dogukan Temizlik Dezenfeksiyon Hizmetimiz;

Ortam Dezenfeksiyonu çalışmalarımızın farkı, ULV sisteminin yanı sıra, 5 maddelik (hem bakteri azaltma hemde mikroorganizmaların yok edilmesi) kompleks temizlik ve dezenfeksiyon sistemlerinin kullanılmasıdır.

Dogukan Temizlik Hizmetleri (5 Adımda Dezenfeksiyonlu Temizlik); Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan mikropların uzaklaştırılması yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan sistemleri ile yaklaşık 25 yıldır hizmet vermektedir. Firmamız Dogukan Temizlik Şirketi’nden hizmet alan kişiler, hastalık yapan bakteri ve virüsleri yok etmeye yönelik programlarımızı gayet iyi bilirler. Dogukan Temizlik Firması, geçmişte domuz gribi, sars vs. yanı sıra allerjik etkilere maruz bırakan bir çok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şimdilerde ise corona virüse karşı mücadele vermektedir.

https://www.dogukantemizlik.com
https://www.dogukantemizlik.com

 

9 Yıllık tecrübem ile 2003 yılında Ankara Doğukan Temizlik Şirketleri ni kurdum.
Ankarada Tüm Ankara Genelinde Çankaya Merkezli Temizlik hizmeti veren şirketimizin üstün ekipman ve yaygın hizmet ağıyla ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini en iyi şekilde sunuyoruz

Kalite politikamız saygı , sevgi ve işimizi sevme anlayışı ile kuruluşumuzdan gecen 17 yılda 15.000 in üzerinde müşteri potansiyeli ile Ankara genelinde Ankara Doğukan Temizlik Şirketleri , olarak hizmet vermekteyiz.

Bizim izlediğimiz kalite politikamızdan ödün vermeden verdiğimiz hizmetlerde azami dikkat, müşterilerimizin bizlerden temizlik ve hijyen anlamında neleri beklediğini en gerçek anlamda bilen kalifiye güler yüzlü eğitimli personel çalıştırmak işe göre insan anlayışından ödün vermeden görevlerimizin amacına uygun olarak azamı titizlikle yerine getirmekteyiz. Çünkü her insan her işe uygun olmayabilir.
Biz Ankara Dogukan Temizlik Şirketleri olarak biliyoruz ki büyümenin sırrı ilk önce işini sevmek yaptığımız işe gerekli önemi vermek , insanlara layık oldukları gibi saygıyla davranmak, işini en iyi şekilde yapmak, disiplin kurallarının dışına çıkmamakta olarak yorumlayabiliriz BAŞARI’yı
İlkelerimizden ödün vermeden kaliteli ve özenle hizmet vererek daha da büyümeye devam edeceğiz.
Ankara Temizlik Şirketleri olarak sizin temizlik beklentilerinize en üst düzeyde hijyen anlamında temizlik hizmeti sunabileceğimizden eminiz.

Saygılarımızla
dogukantemizlik.com
Ankara Buharlı Temizlik Şirketleri , Ankara Buharlı Temizlik Firmaları , Ankara Buharlı Temizlik Fiyatları

Ankara Buharlı Temizlik Şirketimiz ile evinizde kusursuz temizliğin tadını herhangi bir kimyasala ihtiyaç duymadan çıkarabilirsiniz. Mükemmel temizleme performansı sayesinde buhar, bakterilerin* %99,99’unu öldürür. Hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanı sağlar Ankara Buharlı Temizlik mutfak, banyo zemin temizliği ve hatta ütüde bile inanılmaz sonuçlar sunan mükemmel bir temizlik çözümüdür.

Buharla temizliğin geniş uygulama alanlarını keşfedin!

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Ankara Dezenfeksiyon Şirketleri”