Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Ankara Haber Ve Ankara Firma Rehberi

Ankara Haber

Bizler Ankara’ya gönül vermiş birkaç gönüllü insanız amacımız Ankara hakkında hem bilgi paylaşmak hemde güzelim Ankaramızı elimizden geldiğince tanıtmak.

İnternet06.com’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Ankara Haber sorumlu tutulamaz.

Yerel bir internet gazetesi olan İnternet06.com, Ankara başta olmak üzere ülkemizden ve dünyadan önemli gelişmeleri kendi yazar kadrosuyla sizlere aktarmayı hedefler. Ankara Haberleri kimliği ile Ankara’da yaşanan son dakika haberlerini sizlere özgün ve hızlı bir şekilde, tarafsız, bağımsız ve ilkeli bir tutumla aktarmayı amaç edinmiştir.

 

Ankara Firmanızı Ekleyin

Öncelikle Firmanızı Eklerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  1.  Urlniz yazan kısıma varsa internet web siteniz yazabilirsiniz yoksa boş bırakabilirsiniz. Eğer sosyal medya hesaplarınızı eklemek istiyorsanız  en alta mesaj içeriği bölümüne ekleyebilirsiniz.
  2. Yazı başlığı Kısmına firmanızın adını yazınız.
  3. Gönderi Kategorisi bölümünde ilgili alan yoksa Geneli seçiniz.
  4. Mesaj İçeriği bölümüne firmanız hakkında bilgileri yazmayı unutmayınız.
  5. Mesaj İçeriği bölümüne adres bilgilerinizi de yazınız.

Ankara Firma Ekle

https://internet06.com/ 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Ankara Haber Ve Ankara Firma Rehberi”