Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Ankara lastik tamiri yol yardım Oto çekici

Lastikçi Gelsin; Ankara 7/24 lastik yol yardım ankara, mobil lastikçi, ankara en yakın lastikçi, lastik yol yardım, gölbaşı lastikçi, oto lastik tamiri, eryaman lastikçi, 24 saat açık oto lastikçi,- konuma en yakın oto lastikçi, en yakın lastikci, oto lastik tamiri, mobil lastikçi, yerinde oto lastik tamiri, 24 saat açık en yakın oto lastik tamiricisi, mobil lastikçi arabası ile yerinde, ankara oto lastik mobil yol yardım, ankara lastikçi, ankara oto lastik tamiri, ankara lastik tamiri gece açık lastikçi, lastik yol yardım, çankaya lastikçi, mobil lastik tamiri, ankara oto lastikçi 7/24 açık, mobil oto lastik hizmeti, lastik tamiri yol yardım, Yolda Lastik Tamiri,

 • Gönderen Adı: Ankara Lastikçi
 • Gönderen E-postası: inf@ankaralastiktamiriyolyardim.com
 • Gönderen URL’si: http://www.ankaralastiktamiriyolyardim.com
 • Ankara lastik tamiri yol yardım Oto çekici
  Ankara lastik tamiri yol yardım Oto çekici

  – Firma Profili –
  .
  Firmamız; Uzun yıllardır mobil lastik servisi, oto çekici ve oto elektrikçi hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz.

  Ustalığımızı tecrübemizle harmanlayarak, tek telefonla yol yardım hizmeti veriyoruz. Hiç bir şekilde lastiğinizin patlamasını, araçta elektrik arızalarının meydana gelmesi ve oto çekiciye ihtiyacınızın olmasını istemeyiz. Fakat; aracımız var ise tüm bu durumlarla karşı karşıya gelmemiz muhtemeldir. Aracın durumuna göre farklı hizmetler sunuyoruz.

  Aracınızın lastiği patladı ise, mobil aracımız bulunduğunuz noktaya gelerek yerinde lastiğin onarımını yapmaktadır. Aracın lastiği kullanılamaz durumda ise, aracın lastiğini değiştiriyoruz. Lastiği değişecek araçlar; Otomobil, minibüs, kamyon, kamyonet, otobüs veya iş makinası olabilir. Aracınızın tipi, marka ve modelinin ne olduğunun bizim için hiç önemi yoktur.

  Aracınızın elektrik arızası veya akü arızası var ise, oto elektriçimiz yine bulunduğunuz noktaya gelerek, arızaya yerinde müdale etmektedir. Eğer araç yürüyemecek durumda ise, oto çekici arızalı aracı talep edilen yere taşımaktadır.

  Oto çekici hizmeti bir yardım hizmetidir. Müşteri yolda kalmış diye fahiş fiyatlar talep etmek, halk tabiriyle müşteriyi “Kazıklamak” çalışma prensiplerimizin için asla yer alamaz. Yolda kalındığında oto çekici hizmetinin ne kadar değerli bir hizmet olduğu çok daha iyi anlaşılır. Hele birde geceleyin aracımız arızalanmış ve dağ başında kalmışsak, oto çekici hizmeti resmen “Can Kurtaran” hizmetine dönüşür.

  Genel Manada; Yol yardım hizmetleri taleplerinizde firmamızı 7/24 günün her saatinde bizleri arayabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Ankara lastik tamiri yol yardım Oto çekici”