Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat firması olarak alabileceğiniz en kaliteli hizmetleri vererek, eşyalarınızın en uzak mesafelere bile sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

 • Gönderenin Adı: Ankara Şehirler Arası Nkaliyat
 • Gönderenin E-postası: sehirlerarasinakliyat6@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.sehirlerarasinakliyati.com/
 • Hakkımızda nakliyat sektöründe Ankara nakliyat olarak adımızın güvenle birlikte anılmasını sağlamak amacıyla hizmet kalitemizi üst düzeyde tutmakta ve müşterilerimizin nakliyat alanında duydukları ihtiyacı anında karşılayabilmek için yılın her günü kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Hakkımızda söylenebilecek en önemli şeylerden birisi müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutmaya özen gösteriyor olmamızdır. Diğer nakliyat firmalarına örnek olacak şekilde eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için yöntemler geliştirmekte ve bunları profesyonel ekibimiz ile uygulamaktayız. TSE standartlarında kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor ve müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız kabul ederek maksimum koruma altına alınması için cinslerine uygun olarak paketleme ve ambalajlama yapıyoruz. Taşınma sürecinde müşterilerimizin üzerinde ki stresi azaltmak ve ayrıntılar ile uğraşmalarına gerek bırakmamak adına mobilyalarının demontajını ve montajını da yine ekibimiz ile yapıyoruz.

  Hakkımızda

  Sigortalı Nakliyat Hizmeti
  Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veriyor ve müşterilerimizin eşyalarının istenmeyen kazalar sırasında zarar görmesi durumunda bunun tanzim edilmesi için sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Diğer firmaların aksine eşyaları görmeden sigorta yapmayarak ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ankara’da faaliyet gösteren firmamız şehir içi nakliyat ve şehirler arasın nakliyat sırasında eşyaların araç içinde daha güvende olması adına araç filomuzu sürekli yeniliyor ve nakliyat hizmetine uygun içleri geniş ve süngerli araçlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Evden eve nakliyat kadar çok ihtiyaç duyulan diğer bir hizmette ofis taşımacılığıdır ve bunun için profesyonel bir ekip ile hizmet veriyor, hızla ofislerinizin taşınmasını yaparak işlerinizde aksama olmasına izin vermiyoruz.

  Hakkımızda – Asansörlü Nakliyat
  Ev ve ofislerin özellikle yüksek katlarda olması durumunda taşınması sırasında bina merdivenlerinin kullanılması eşyaların zarar görmesine neden olabilmektedir. Bunun olmaması için modern asansör sistemlerimiz ile asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Kol gücüne gerek kalmadan eşyalar güvenli aynı zamanda hızlı bir şekilde eski adresten tahliye edilmekte ve yeni adreste de yine asansör sistemleri ile kolayca taşınmaktadır. Planlamanın önemli olduğunu düşünüyor ve taşınma sürecinizin sorun yaşanmadan tamamlanması için sizlerle birlikte plan yapıyor ve bunu uyguluyoruz. Ekibimizi düzenli eğitimlerden geçiriyor ve hata yapmadan sizlere hizmet vermelerini sağlıyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Ankara Şehirler Arası Nakliyat”