Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Ankara Temizlik Firmaları

Ankara Temizlik Şirketleri Ankara Temizlik Firmaları Adı Altında Çankaya Bölgesi Başta Olmak Üzere Tüm Ankara Genelinde Hizmetlerimize Devam Etmekteyiz

https://ankarabautifultemizlik.com
https://ankarabautifultemizlik.com

Hakkımızda

Kalite politikamız saygı , sevgi ve işimizi sevme anlayışı ile kuruluşumuzdan gecen 17 yılda 15.000 in üzerinde müşteri potansiyeli ile Ankara genelinde Ankara Doğukan Temizlik Şirketleri , olarak hizmet vermekteyiz.Bizim izlediğimiz kalite politikamızdan ödün vermeden verdiğimiz hizmetlerde azami dikkat, müşterilerimizin bizlerden temizlik ve hijyen anlamında neleri beklediğini en gerçek anlamda bilen kalifiye güler yüzlü eğitimli personel çalıştırmak işe göre insan anlayışından ödün vermeden görevlerimizin amacına uygun olarak azamı titizlikle yerine getirmekteyiz. Çünkü her insan her işe uygun olmayabilir.
Biz Ankara Dogukan Temizlik Şirketleri olarak biliyoruz ki büyümenin sırrı ilk önce işini sevmek yaptığımız işe gerekli önemi vermek , insanlara layık oldukları gibi saygıyla davranmak, işini en iyi şekilde yapmak, disiplin kurallarının dışına çıkmamakta olarak yorumlayabiliriz BAŞARI’yı
İlkelerimizden ödün vermeden kaliteli ve özenle hizmet vererek daha da büyümeye devam edeceğiz.
Ankara Temizlik Şirketleri , Ankara Temizlik Firmaları olarak sizin temizlik beklentilerinize en üst düzeyde hijyen anlamında temizlik hizmeti sunabileceğimizden eminiz.

Saygılarımızla

Ankara Dezenfeksiyon Şirketleri , Ankara Dezenfeksiyon Firmaları

Ankara Dezenfeksiyon

Ankara Dezenfeksiyon Şirketleri 0537 783 83 45 Ankara Dezenfeksiyon Firmaları

5 Adımda Dogukan Temizlik Dezenfeksiyon Hizmetimiz;

Ortam Dezenfeksiyonu çalışmalarımızın farkı, ULV sisteminin yanı sıra, 5 maddelik (hem bakteri azaltma hemde mikroorganizmaların yok edilmesi) kompleks temizlik ve dezenfeksiyon sistemlerinin kullanılmasıdır.

Beautiful Temizlik Hizmetleri (5 Adımda Dezenfeksiyonlu Temizlik); Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan mikropların uzaklaştırılması yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan sistemleri ile yaklaşık 25 yıldır hizmet vermektedir. Firmamız Dogukan Temizlik Şirketi’nden hizmet alan kişiler, hastalık yapan bakteri ve virüsleri yok etmeye yönelik programlarımızı gayet iyi bilirler. Beautiful Temizlik Firması, geçmişte domuz gribi, sars vs. yanı sıra allerjik etkilere maruz bırakan bir çok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şimdilerde ise corona virüse karşı mücadele vermektedir.
Temizliği Hastalanmadan Satın Alın; sloganımızın açıklaması ve 5 Adımda Dezenfeksiyon ile Temizliği Buluşması hijyen paketlerimizin içeriğinde neler vardır?

Buharlı Temizlik İle Dezenfeksiyon (petekler, banyo, lavabo vs sert zemin yüzeyler)
Kimyasal Sistemler ile Yüzey Dezenfeksiyonu ( ortamdaki materyal ve telefon, klavye, kapı kolları, kapılar vs çok fazla uygulama alanı vardır.
ULV Sisleme Makinesi ile Ortam Dezenfeksiyonu (genel ofis ve ev ortamlarında, yelpazesi geniştir)
Ozon ile Dezenfeksiyon (özellikle wc, banyo vs kısımlarda bakterilerin yok edilmesinde)
Vakum ile Dezenfeksiyon (kimyasal ve ısı yardımı ile özellikle kanape, koltuk ve halı yıkama ve dezenfeksiyonu)
Kullandığımız ofis dezenfektanları, ev dezenfektanları ve temizleyicilerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olup 13 yıldan bu yana iş başında olan firmamız tüm teknik ekipman ve makine teçhizatına sahiptir.

Bu hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz konu dezenfeksiyon ve temizliğin bir bütün olduğudur. Biz Dogukan Temizlik ve Dezenfeksiyon Hizmetleri olarak 25 yıldan bu yana sıradan hizmetlerimizde dahi bu sistemlerin bir çoğunu kullanmaya özen gösterdiğimiz için salgın hastalık durumları oluştuğunda, büyük bir soğuk kanlılıkla görevimizin başına geçebiliyoruz.

Ofis Dezenfeksiyonu Hizmetlerimiz;

Ortam sisleme ve buharlama yöntemlerinin yanı sıra telefon, faks, klavye, masa üzeri, çöp kova hijyeni, kapı kolları, kapılar, yatay yuvalanma yüzeyleri, her türlü el girmeyen yüzeyler, banyo wc armatürleri vs. ofis dezenfekte şirketimiz tarafından manuel olarak tek tek dezenfekte edilmektedir.

Dogukan Temizlik Dezenfeksiyon ve Temizlik Firması olarak ofis temizliğinin yanı sıra ofis dezenfektanlı temizlik hizmetini de beraberinde yürütmektedir.

Dezenfeksiyon nerelerde kullanılır? Ofis, fabrika, depolar, şirketler, restoran, cami halısı, ofis halısı, okullar, her türlü işyerleri, kafeler, bürolar..

Ankara Dezenfeksiyon Şirketleri , Ankara Dezenfeksiyon Firmaları

Ankara Dezenfeksiyon

Ankara Dogukan Temizlik

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

KALİTE POLİTİKALARIMIZIN İLK SIRASINDA GELEN SİZİN MEMNUNİYETİNİZDİR DAHA SONRA SAYGI SEVGİ VERDİĞİMİZ HİZMETLERDE AZAMİ TİTİZLİKGÜVEN VERMEK VE ARKASINDA DURMAK BİZ ANKARA DOĞUKAN TEMİZLİK OLARAK İLKEMİZDİR BÜTÜN HEDEFİMİZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENİNİ KAZANMAKTIR İŞE GÖRE İNSAN PRENSİBİMİZDEN ÖDÜN VERMEDEN

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZI SEÇERKEN

ÖZEN VE İTİNA GÖSTERMEKTEYİZ.

SİZ DEGERLİ MÜŞTERİMİZ BİZDEN ALMIŞ OLDUGUNUZ HİZMET KALİTESİ

BAKIMINDAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZIN İŞLERİ BİTTİĞİNDE ALDIĞINIZ HİZMETİ KONTROL ETMENİZ  VARSA EKSİKLİKLERİNİ KENDİLERİNE BİLDİRMENİZDİR BUNA BENZER KONULARDA ARKADAŞLARIMIZIN KONULARA HASSASİYETLE YAKLAŞACAĞINDAN EMİNİZ ARKADAŞLARIMIZ SİZDEN HER HANGİ BİR NEDENLE HİÇ BİR ŞEKİLDE ARTI BİR ŞEYB TALEP ETMEYECEK EDEMEZLER BÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞMAYACAGINIZDAN EMİNİZ

DOĞUKAN TEMİZLİK HİZMETLERİ OLARAK SİZDEN RİCAMIZ LÜTFEN BİZİ DENETLEYİNİZ VE MEMNUN KALDIGINIZ TAKDİRDE ARKADAŞLARIMIZIN SİZE GETİRECEKLERİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ FORMUNU İMZALAMANIZDIR

NOT: İMZALADIGINIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYET FORMU SORULMADAN REFERANS OLARAK DAHİ KULLANILMAYACAKTIR.

ANKARA DOĞUKAN TEMİZLİK FİRMASI

AŞAĞIDAKİ TELEFONLARDAN DİLEDİĞİNİZ ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ

0537 783 83 45 /0 531 781 73 29

2003 Yılında Temizlikte Süreklilik Sloganı ile Çıktıgımız Temizlik Hizmetleri Yolculugumuza Ankara Temizlik Şirketleri Ankara Temizlik Firmaları Olarak Ev Temizliği , Ofis Temizliği Villa Temizliği Kurum Ve Kuruluş Temizlik Hizmetlerimize Hız Kesmeden Ara Vermeden Devam Etmekteyiz Ankara İnşaat Temizliği , Ankara Tadilat Temizliği arasındaki farkı bilen kalifiye elemanlarimizla gerek inşaat temizliklerimizde gerek tadilat temizliklerimizde firmamızdan ve calisanlarimizdan %90 a varan performans göstermelerini bekleyebilirsiniz. Çünkü insaat yapılırken camlar sivadan önce yapıldığı için camları takan arkadaşların pimapenlerin üstündeki bantları sokmeleri için bantlarin çıkarılması gereğinden fazla zordur. İnşaat temizligi konusunda evinizin ofisinizin iç mekan temizliğinde herhangi bir sorun olmadan hijyene yakın temizlik hizmeti verebiliyoruz. Tadilat Temizliği konusunda ise tüm iç ve dış mekan yeniden yapılmış olsa bile uzun süre beklemediği için gerek camlarinizin dış kısmını gerekse iç mekan temizligi konusunda hiçbir sorun olmadan evinizi tasiyabileceginiz şekilde hizmet verebilecegimizden eminiz. İnşaat ve tadilat temizliği beklenildiği gibi herhangi bir makina ile yapılamaz. Çünkü sanayi tipli olan makinalarla insaat tadilat temizliği yapıldığında mekanların parke ahşap kısımlarının sistiginden bu tür temizliklerin tamami basit el makinalari ve insan gücü ile yapılmaktadır. İnşaat ve Tadilat temizliği temizlik kısmının en zor olanlarindandir. Bunun için en küçük mekanlar dahil en az 2 kişi ile yapılabilir. Bu tür temizlik yaptıracak müşterilerimizin Ankara Temizlik Sirketi’mizi arayip irtibata geçtiklerinde bu bilgileri bilerek bizden gerçek hizmet alabilirler. Ankara Temizlik Firmaları , Ankara temizlik şirketleri olarak tüm Ankara genelinde ve tüm temizlik firmamizdan gönül rahatlığı ile hizmet alabilecekleri, hizmet talep edebilecekleri konusunda müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz. Daha fazla bilgi talep edildiğinde iletişim numaralarimizdan bizlere ulaşabilirsiniz.

https://www.dogukantemizlik.com/index.php

  • Gönderenin Adı: Hasan Ünlüeloğlu
  • Gönderenin E-postası: ankaratemizlikhizmetlerisirket@gmail.com
  • Gönderen URL’si: https://www.dogukantemizlik.com/index.php

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Ankara Temizlik Firmaları”