Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Ankara Tercüme Bürosu

Ankara Kızılay’da çalışmalarını sürdürmekte olan Onat Tercüme ve Vize işlemleri bürosu sizler için kaliteli ve uygun fiyata hizmet vermeye devam etmektedir. Tercüme işlemleri arasında noter onaylı tercüme, apostil onaylı tercüme, diploma tercümesi, transkript tercümesi, evlilik belgesi tercümesi gibi konularda işlemler yapılmaktadır.

Diller arası tercümelerde yeminli tercümanlar aracılığı ile çeviriler yapılmaktadır. Sizlerin de tercüme ihtiyacı olduğunda ziyaret etmeniz gereken ilk yerlerden biri olma ünvanını elinde taşımaktadır.

Anasayfa Onat

 • Gönderen Adı: Onat Tercüme
 • Gönderen E-postası: wanblock06@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.onattercume.com
 • Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri
  ONAT
  Büyüklerimiz insanların isimlerine benzediğini söylemekte, bu nedenle isim vermenin büyük yükümlülük olduğuna vurgu yapmaktadır. Bu söylemin ne kadar doğru olduğunu bilemem ama kurumsal kimliği yansıtacak en önemli faktörü belirlerken bu söylem ışığında isim arayışına girdik.

  Ticaret, pazar, müşteri, karlılık, maliyet, rekabet kaygıları ile etik değerlerden uzaklaşmamak için bu değerlerin sürekli hatırlanması; yola çıkma amaçlarının ve yola çıkarken hissedilen duyguların kaybedilmemesi için rehberlere bir başka deyişle referans noktalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Rehberler her koşulda niteliğini kaybetmeyecek, her durumda her kararı vicdan süzgecinden geçirtebilecek niteliklerde olmalıdır.

  “Nasıl bir insan olmak isteriz?” sorusuna dürüst yanıtlar verilse cevapların insan doğası gereği menfaat içermesi, objektif olamaması doğal sayılabilir. Bu nedenle etik değerleri tespit etmeye çalışırken “Karşımızda nasıl bir insan görmek isteriz?” sorusuna cevap aranmasının daha doğru sonuçlar vereceğine inanıyorum.

  Kurumsal etik değerleri değerlendirirken benzer bakış açısı ile hareket ettik. “Karşımızda nasıl bir kurum, nasıl bir işletme görmek isteriz. Mal ve hizmet alırken nelere dikkat ederiz” sorularına kendi yanıtlarımızı aradık.

  Onat, “Özenli, düzgün, uygun, yararlı, dürüst, iyi ahlaklı.” anlamlarına gelmektedir. Bu kelimenin, ifade ettiği anlamlarla çıktığımız yolda bizlere rehberlik edebileceğine ve etik değerleri her koşulda hatırlamamızı sağlayacağına inanıyoruz.

  Bu nedenle;
  “Adımız; prensiplerimizin özeti, hedeflerimize ilerleyen yolda ışığımız ve tercihlerimizin en güçlü etkenidir.”

  “Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri” Adına
  Önder ŞENEL

  Hakkımızda
  2013 yılı başında, istikrarlı, kaliteli, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunma hedefi ile “Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri” adı altında faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

  Yazılı Tercüme Hizmetleri
  Sözlü Tercüme Hizmetleri
  Anadilde Tercüme Hizmetleri
  Yabancı İkametgah ve Çalışma İzinleri
  Tercüman Nezaretinde İş Seyahati
  Ziyaret Edilen Ülkede Danışman Tercüman
  Organizasyon Faaliyetleri
  Kurumsal Kimlik Çalışmaları
  W

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir