Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Ankara Yemek Fabrikası

Ankara yemek fabrikası , Ankara Catering Firması, Hastane Yemekleri, Okul Yemekleri, Fabrika Yemekleri, Şantiye Yemekleri

https://www.karacacatering.com/
https://www.karacacatering.com/

SEVECEĞİNİZ İLHAM VERİCİ LEZZETLERİN ADRESİ KARACA KURUMSAL YEMEK HİZMETLERİ
Ankara da ki firmaların tablot yemek ihtiyacını karşılamak için kurulmuş karaca catering sizlerin yemek deki çözüm ortağınız olmakdan mutluluk duygular. Başlışa Hizmet sektörlerimiz.
– Fabrikalar – Okullar- Şantiyeler- Hastaneler – Ofisler- Dernekler- Vakıflar- Yurtlar

https://www.karacacatering.com/
KARACA CATERİNG olarak, harika yemekler hazırlamak bizim işimiz. KARACA CATERİNG, bol lezzetlerin mutfağında sağlıklı, isteğe özel ve taze yemeklerle harika deneyimler sunmaya devam ediyor. 2000 yılında E. KARACA öncülüğünde kurulan firmamız, zamanla Ümitköy, Ankara genelindeki en önde gelen Catering Firması haline geldi. Bir sonraki etkinliğinize nasıl hizmet sunabileceğimizi öğrenmek, firmanızı lezzetli yemeklerle doldurmak ve gizli tariflerimizi öğrenmek için bize ulaşın.

Hikayemiz
Uygun fiyatlarıyla, birbirinden farklı ve seçici damak tatlarına nasıl hitap edeceğini bilen ödüllü bir catering firmasıyız. 2000 yılından beri, yenilikçi ve nefis yiyeceklerle müşterilerimizi mutlu ediyoruz. İster yemek yapamayacak kadar meşgul olun, ister bir akşam yemeği partisi vermek ya da yüzyılın etkinliğini yapmak istiyor olun, sizin için hem tadıyla hem sunumuyla hayran bırakacak yiyecekler hazırlamaya devam ediyoruz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

TAŞIMALI YEMEK HİZMETLERİ
Unutulmaz Bir Yemek

KARACA CATERİNG olarak uzmanlığımızı evinize, ofisinize veya etkinlik mekanınıza kadar getirerek size en kaliteli yemeklerin tadını zahmetsizce çıkarabilme özgürlüğünü sunuyoruz. Teslimat Noktaları ile, damak tadınızı asla unutamayacağınız bir lezzet yolculuğuna çıkarmayı garanti ediyoruz. Unutulmaz bir yemekli parti için siz ve konuklarınızın ağzına layık yiyecekler sunalım.

YERİNDE ÜRETİM YEMEK HİZMETLERİ
Ağzınıza Layık Yemekler

Personel yemekhanesi ve üretim yeri yemek üretimine müsait olan müşterilerimiz için kendi binalarında onlar adına yemek üretimini yaparak sağlıklı, leziz ve taptaze yemekler ile beslenmelerini sağlıyoruz.

 

Kurumların kendi ana faaliyet konularına odaklanmaları işletme verimliliklerini arttırmaktadır. Ana faaliyet konularına odaklanırken firmanın en önemli varlıklarından çalışanlara sunulan yemeğin işletme bünyesinde hazırlanması gerek maliyet gerekse odaklanma eksikliği nedeniyle riskler ve belirsizlikler taşımaktadır. Bu nedenle firmanızın ana işi olmayan yemek üretimi ve hizmetinin sağlanması işini outsource etmenizi tavsiye ediyoruz.

(Outsource; kurumun sunduğu hizmet/ hizmetleri kendisinin üretmesi yerine, bu hizmetleri dışarıdan daha ucuza ve kalitesi daha yüksek olarak temin etmesidir. Böylece firmanız ana faaliyet konusuna odaklanarak daha verimli bir işletmeye dönüşecektir.)

Yani, işletme bünyenizde sizin kontrolünüz altında uzman ve eğitimli personelimiz ile yemek üretimini sizin için biz üstleniyoruz. Modern üretim şartlarında, sağlıklı beslenme ve hijyen koşullarına uygun ve firmanız için daha ekonomik şartlar sağlayarak, çalışan memnuniyetini ve bağlılığını arttırıyoruz.

Yemeği üretimini yaptığımız mutfaklarda, eğitimlerini verdiğimiz meslek edindirme programlarında sertifika alan uzman personelimizle üretim yapmaktayız. Üretim yapılan mutfağın hijyen denetimleri, personel eğitimleri, malzeme-marka takipleri tarafımızdan yapılarak müşterilerimize rapor edilmektedir.

KURUMSAL ETKİNLİKLER
Yemeğe Davetlisiniz

Biliyoruz, hayatınız çok yoğun ve bu kadar iş arasında ailenize veya kalabalık bir misafir grubuna yemek hazırlamak en büyük önceliğiniz olamayabilir. Bu yüzden, tüm isteklerinizi yerine getirmekten ve kişisel zevklerinizi karşılayan benzersiz bir mutfak deneyimi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Kurumsal Etkinlikler ile, size ve misafirlerinize doyamayacağınız bir deneyim sunacağız. Bize hemen ulaşın ve hizmet yelpazemiz hakkında bilgi alın.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir