Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Antalya Havalimanı Transferi

Antalya Havalimanı Transfer Bölgeleri

Antalya Havalimanı Avrupa’daki en yoğun 14. havalimanıdır. Yüzlerce kişinin her an ziyaret ettiği bir şehir olduğunu siz de az çok tahmin edersiniz. Türkiye’de tatil denildiğinde ilk üç sıradan birinde Antalya yer aldığı için transfer hizmetleri de bir hayli gelişmiştir. Tourwix ile gelişen transfer hizmetlerinden siz de her an haberdar olacaksınız.

Antalya Alanya Havalimanı Transfer;

Öncelikle Antalya Havalimanı transfer denilince ilk akla gelen yerden, Antalya Alanya Havalimanı transfer bölgesinden başlayabiliriz. Antalya havalimanına geldiğinizde Alanya’ya varmanız tam 125 km sürmektedir. Ortalama olarak 2 saat 15 dakika sürmektedir. Yolculuğunuzun her dakikasına değecek bir yere gittiğinizden emin olabilirsiniz. Havaalanına indiğinizde transfer hizmeti için numara almanızı sağlayacak kişilere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Emin olun tüm personel size yardım etme konusunda seferber olacaktır.

Antalya Belek Havalimanı Transfer;

Bir diğer transfer merkezimiz de Antalya Belek Havalimanı transfer merkezidir. Antalya Havalimanı transfer merkezine iniş yapmışsınız, Belek’e gitmeden Antalya’dan ayrılırsanız ileride çok büyük pişmanlık yaşayacağınızdan neredeyse eminiz. Belek, mutlaka herkesin gidip görmesi gereken bir yer. Siz de gittiğinizde büyüleneceksiniz. Belek, merkeze yaklaşık olarak 45 dakikadır ve her an ulaşabileceğiniz bir araç bulabilirsiniz. Antalya’da her şey elinizin altında sizlere güzel bir hizmet sunmak adına beklemektedir. Bu süreçte Tourwix firmamızın katkılarını da görmezden gelmemiz pek mümkün olmayacaktır. Her an sizin iyiliğinizi, eğlenmenizi, güzel vakit geçirmenizi düşünen bir firma bulunmaktadır. İsmi tabiki Tourwix’tir.

Antalya Kemer Havalimanı Transfer;

Bir diğer durağımız tabiki Antalya Kemer Havaalanı transfer bölgesidir. Kemer’e sizleri götürmek için her an birilerini bulabilirsiniz. Pek çok firma, hem konforlu hem de güvenli şekilde sizlere hizmet sunmaktadır. Tatilinizi Kemer’de geçirmek istiyorsanız, havalimanından keyifli bir tatile başlayabilirsiniz. Antalya havalimanından Kemer’e ortalama olarak 54 dakikada gidilmektedir. Toplam yolculuğunuz 54 km’dir. Her km başında heyecanlanmanızı gerektirecek bir yere tatile gidiyorsunuz. Çok beğeneceğinizi şimdiden söyleyebiliriz. Kemer, herkesin gezip görmesi, tadını çıkarması gereken bir yer.

Antalya Side Havalimanı Transfer;

Antalya’daki duraklarımızdan bir diğeri de Antalya Side Havalimanı transfer merkezidir. Antalya Havalimanı transfer merkezine kadar gelip de Side’ye uğramadan gitmeyi düşünmediniz değil mi? Side’ye en yakın olan havalimanı zaten Antalya Havalimanı’dır. Arada 65 km bulunmaktadır ve ortalama olarak 56 dakika sürmektedir. Her anını hiçbir zaman unutmayacağınız çok güzel bir tatil geçireceğinizden biz eminiz, ya siz? Tourwix firmamız, en güzel yerlerle sizleri buluşturmak ve sizleri her an mutlu etmek adına hizmetinizde.

Antalya Beldibi Havalimanı Transfer;

Son olarak bir diğer durağımız Antalya Beldibi Havalimanı transfer merkezinden bahsetmek istiyoruz. Beldibi, iniş yeriniz olan Antalya Havalimanı’na 42 km mesafede bulunmaktadır. Aynı zamanda Kemer’ de 12 kmdir. İkisini de gezip görmeniz ve tadını çıkarmanız gerektiğini düşünüyoruz. Beldibi’nde dönüm dönüm portakal ve limon bahçeleri arasında kendinizi kaybedeceğiniz güzel günler yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Tourwix sayfamızı ziyaret etmek ve sizlere önerdiğimiz tatil yerlerinden yararlanmaktadır.

Antalya Havalimanı transfer konusunda aklınıza takılan her türlü soruyu Tourwix web sayfamızdan bulabilirsiniz. Sizlere yıllardır güzel ve kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Bizi seçtiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

 • Gönderici Adı: Jahangir Gadimov
 • Gönderici E-postası: jahangir.gadimov@gmail.com
 • Gönderici URL’si: https://www.tourwix.de/tr/antalya-havalimani-transferi
 • https://www.tourwix.de/tr/antalya-havalimani-transferi
  https://www.tourwix.de/tr/antalya-havalimani-transferi

  Tourwix Hakkında
  Tourwix 2015 yılından bu yana Yurtiçi ve Yurtdışında, bir çok branşda deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz branşlar Turizm, Transfer, Uçak Bilet Satışı, Turlar, Otel Konaklama ve Sağlık Turizm dir.
  Müşteri memnuniyeti ve yenilikçilik, stratejik önceliklerimizdendir. Bu özellikle misafirlerimizin kaliteli ve güvenilir hizmet almalarını sağlamaktadır. Özellikle profesyonel ekip çalışmasıyla Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça dillerine hakim personeli ile 7/24 hizmet sağlanmaktadır. Tourwix, misafirleri için kesintisiz 7/24 iletişim noktası olmakla beraber Havaalanı, Otel Tur Transfer Hizmetleri konusunda da, hizmet sağlayıcı ağı ile güçlü bir donanıma sahiptir. Uluslararası Partnerlerimizle, uluslararası normlarda, yani tüm ülkelerde aynı koşullarda sunulan hizmet kalitesini beraberinde sunmaktadır.

  Karşılama Hizmeti:
  Uzman ekibimiz sizi havaalanındaki terminal çıkışında, isminizin yazılı olduğu Pano aracılığı ile karşılayacak. Bagaj ve valizleriniz araca kadar taşıma işlemleri yapılarak rahat ve kısa yolculuk geçirmeniz sağlanacak. Tüm bu transfer hizmetleri yabancı dil bilen (Almanca, İngilizce ve Rusça) güler yüzlü araç şoförleri ile güvenli ve zamanında gerçekleştirilir.

  Transfer Hizmetleri:
  7/24 olarak gerçekleştirilen transfer hizmetlerimiz havaalanında karşılama, gideceğiniz yere ulaştırma ve uğurlama hizmetlerini kapsamakla beraber yapacağınız yolculuklara ekonomik koşullarla ve tam zamanında ulaşmanızı sağlamaktadır. Transfer araçları tüm misafirlerin gidecekleri konaklama birimlerine (Ev, otel, pansiyon veya belirtecekleri bir noktaya kadar) götürmektedirler. Transferlerde kullanılan tüm araçlar klimalı ve konforlu olup, transferler misafirlerin uçak varış saatlerine göre organize edildiğinden havalimanlarında bekleme süresi yoktur.

  Otel Rezervasyonları:
  Uzman kadromuz ile beraber tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesi ile maksimum kalite ve güven anlayışı içinde tüm Seyahatleriniz için 5 – 4 – 3 Yıldızlı otel konaklamalarınızda sizlere doğru, etkin, zahmetsiz ve aynı kalitede en uygun fiyatlı tatil imkanını sunmaktadır. Otel ve Bilet satışlarını 7/24 Call Center hizmeti ile daima ilk elden hizmet ve hızlı servis ağı kalitesiyle en uygun ve güvenli tatil imkanlarını sizler için araştırırız.

  Tur Hizmetleri:
  7/24 olarak gerçekleştirilen Tur hizmetlerimiz içerisinde yerel, bölgesel, günübirlik veya konaklamalı, macera, eğlence, adrenalin, kültür, relax konseptli Tur çeşitlemeleri yabancı dil bilen (Almanca, İngilizce, Rusça ve diğer) güler yüzlü araç şoförleri ve son Model konforlu Otobüslerimizle güvenli ve zamanında gerçekleştirilir.

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Antalya Havalimanı Transferi”