Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

APK İndirelim – Oyun İndir & Apk İndir

Site link : https://www.apkindirelim.com

https://www.apkindirelim.com
https://www.apkindirelim.com

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Yasada belirtildiği üzere içeri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur.
Ancak madde 2 ‘ nin r ekinde yer aldığı üzere, uyarı yapılması halinde içerik 3 ila 7 Gün İçinde sitemizden kaldırılır.

MADDE 2 (1) (r)

Uyarı yöntemi: İnternet ortamında yapılan yayın içeriği nedeniyle haklarının ihlal edildiğini iddia eden kişiler tarafından içeriğin yayından çıkarılması amacıyla öncelikle içerik sağlayıcısına, makul sürede sonuç alınamaması hâlinde yer sağlayıcısına iletişim adresleri üzerinden gerçekleştirilecek bildirim yöntemini, ifade eder.

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

MADDE 5 (2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; apkindirelim5@gmail.com e-posta adresinden veya sitemizin “İletişim” kısmından bize ulaşabilirler.

Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler “apkindir.club” tarafından incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan Kullanıcıların tespiti için gerekli teknik veriler’de ilgili birimlere ayrıca sağlanacaktır.
Şubat ayında Square Enix, Final Fantasy VII evreninde geçecek olan iki farklı mobil oyun duyurmuştu. Ever Crisis ve The First Soldier. Bunlardan ikincisi, bir Final Fantasy VII battle royale oyunudur. Bu ilgi çekici çok oyunculu deneyim sizin için uygun olup olmadığından emin değilseniz, Square, son canlı yayında Haziran ayı içerisinde oyun için kapalı bir beta yayınlanacağını duyurdu.

Beta 1 Haziran’da başlayacak ve 7 Haziran’da sona erecek. Hem iOS hem de Android için geçerli olacak ve kapalı olduğu için, oyunun resmi web sitesinde yapabileceğiniz, katılmak için kaydolmanız gerekecek.

Final Fantasy VII First Soldier, oyuncuları ayakta kalan son Asker olmak için dev bir savaşa sokar. Yakın dövüş ve büyü saldırılarının yanı sıra geleneksel çağrılar kullanan diğer oyuncuları alt etmek için Savaşçı, Keşiş ve Büyücü olmak üzere üç sınıf arasından seçim yapabilirsiniz. Oyunu çalışırken görmek için aşağıdaki orijinal duyuru fragmanına göz atabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “APK İndirelim – Oyun İndir & Apk İndir”