Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Arkadaşlığın DostLuğun Tek Adresi

Arkadaşlığın DostLuğun Tek Adresi OlaySohbet.Net

 • Gönderenin Adı: Ayhan
 • Gönderenin E-postası: Admin@olaysohbet.net
 • Gönderen URL’si: http://Www.OlaySohbet.Net
 • Canlı Mobil Sohbet Chat Odaları
  Canlı Mobil Sohbet Chat Odaları

  Şiirsel sohbetin müziksel adresi olaysohbet.net ailesi; bir yerlerde umudun varlığını hissetmekteyim. Ne zaman bu müziği dinlesem içimdeki kuşlar uçuşur gider, kanatlarım olur notalar .Tamda ümitsizlikle kırılan kanatlarımın yerinde durur. Uçmak isterim sonra , gökyüzü, bulutlar ve görülmemiş yerlerde. Çünkü yeryüzünde görülecek hiçbir şey kalmadı gibi ve yüzüne bakmaya değecek birileri. Başka dünyalara kanat açmak, bambaşka şeyleri anımsamak istiyorum. Yorgun bir ruh, hissiyatını kaybetmiş bir hüviyetle ancak böyle yaşanır diyor insan.

  Yalnızlığın resmini gösterebilir misin/çizebilir misin bana? ’’Al işte bu benim yalnızlık öyküm ‘’dercesine sadece 1 kişilik resim karesi olur bize uzatılan titrek elden ,tek bir kalp, ağlayan 1 çift göz olur çizilen mahzun gözlerden bize sunulan. Ne çok söylenmiştir yalnızlığın masalı, öyküsü, şiirleri ve şarkıları ne çok çizilmiştir içe kapanıklığın yalnızlık sokağındaki resimleri. Her birimiz bir başka yazar, çizer içinde kaybolduğu yalnızlık sokaklarını elinde android telefonuyla android sohbetlere koşmaktan yorulmuş, koştuğu android sohbet duraklarında umut kapıları yüzüne çarpılmış, güvensizlikle, yıkımla kapıları ardına dek örtüp çıkarken. Dalına konmayı beklediğimiz ağacı görmekten yana tedirgin umutsuzluğumuza rağmen arayışlarımız çırpınan kuş misali sürmekte. Peki nedendir hala bu yalnızlığımıza soyunmuşluğumuz? Cevap mı? Çok basit doğru insanı doğru adreste bulmayı bilmeyişimiz tabii ki.

  Ünlü matematikçi Harezmi’ye sormuşlar insan nedir? diye: İnsan güzel ahlaklıysa 1 eder. Yakışıklı/güzelse 1 sıfır ekleyin 10 eder. Varlıklıysa 1 sıfır daha ekleyin 100 eder. Soylu ve nesep sahibiyse 1 sıfır daha ekleyin 1000 eder. Ama ahlak olan 1 giderse insanın kıymeti gider geriye sıfırlar kalır. Yönetici kadromuzdaki seçkin kişilerle selam olsun 1’ini kaybetmeyenlere diyoruz vizyonumuz ve misyonumuzda.

  Biz sokaklarda yolunu yitirmiş yalnızlığın adımlarını yüreğinde duyanların beklediği sevgi sesiyiz, yüreklerde güller diyarından sevgi kelebeği renklerinde açıp ‘’samimiyet-mutluluk-huzur’’ dağıtan. Olaysohbet platformu; ilkeli, seviyeli insanlardan oluşan yönetim ve dj kadrosuyla ,müziğin sohbetle buluşup, yalnızlığın ezgileri yerinde yüreğin denizinde mutluluk melodilerinden dalgaların yankılandığı, radyo chatin güvenilir adresi, sevginin samimi sesi, kalbin huzur adresi Olaysohbet.net Sizlerle sevgimize sevgi katmaktan sevinç duyarız…

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir