Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Arty Kanbvas Tablo

Türkiye’yi kanvas tablo ile tanıştıran firmamız Arty Tablo, sizlere 1997’den beri kaliteli hizmet vermenin gururu ile yoluna devam eden bir kuruluştur. Atölyemizde %100 el işçiliği ile hazırlanan kanvas tablolarımız, talep ve zevklerinize göre şekillendirilmekte ve isteğinize göre özel olarak üretilmektedir. Türkiye genelinde tüm sanat galerilerine hizmet veren firmamız, sizden gelen özel kanvas tablo siparişlerini de özenle hazırlayarak beğeninize sunar.

 • Gönderenin Adı: Enes
 • Gönderenin E-postası: artytablo@protonmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.artytablo.com/
 • https://www.artytablo.com/
  https://www.artytablo.com/

  Kanvas Tablo
  “Kanvas Tablo” yüksek çözünürlüklü görsellerin kanvas (canvas) bezi üzerine yüksek teknoloji mürekkep püskürtmeli makinalar ile aktarılmasıdır. Bir kanvas tablo için kullanılan kanvas bezinin kalitesi çok önemlidir. Tüm tablo modelleri 400 gr %100 pamuk kanvas içermektedir. Kullanmış olduğumuz pamuklu kanvas orjinal tablo dokusunu ve asaletini en iyi şekilde yansıtmakta. Bu sayede kanvas tablo daha şık ve modern gözükmektedir. Yapılan baskı işleminin ardından tablolarımıza uzun yıllar boyunca rengini koruyabilmesi ve kolay temizlenebilmesi için vernik uygulaması yapmaktayız. Kullandığımız kokusuz su bazlı saten vernik sayesinde sitemizden satın aldığınız tablo veya tabloları gönül rahatlığıyla çocuk odalarında kullanabilirsiniz. Tablolarınız yaşam alanlarınızda bulunacağı için ürettiğimiz hiç bir kanvas tablo sağlığa zararlı malzeme içermemektedir.

  Türkiye’nin tablo fabrikası Arty, solmama garantili yüksek çözünürlüklü baskı sistemi kullanmaktadır. Daha sonrasında tablolara özel saten vernik işlemi uygulanır. Seçtiğiniz kanvas tablo modelleri, 3×4 kalınlığında fırınlanmış ahşap kasnaklara, 45 derece açılı gönyeli kesim ve gönyeli köşe birleştirme araçları ile oluşturulur. Özel askı aparatı tablonun arka tarafına yerleştirilir ve son olarak kanvas tablo köşe koruyucu karton vasıtası ile özenli bir şekilde darbeye dayanıklı ambalajına yerleştirilir. En kaliteli ve en uygun tablo fiyatları için sitemizdeki ürünleri mutlaka inceleyiniz. Aşağıda yer alan videomuza mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.
  Kanvas Tablo üretimi müşterilerimizin en çok merak ettiği nokta. Kanvas Tablo Yüksek çözünürlüklü görsellerin kanvas (canvas) bezi üzerine yüksek teknoloji mürekkep püskürtmeli makinalar ile aktarılmasıyla üretilir. Kullanılan kanvas bezinin kalitesi çok önemlidir. Bütün tablolarımızda 400 gr %100 pamuk kanvas kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz pamuklu kanvas orjinal tabloların dokusunu ve asaletini en iyi şekilde yansıtmakta. Bu sayede tablolarınız daha şık ve modern gözükmektedir.

  ArtyTablo.com Kanvas
  Yapılan baskı işleminin ardından tablolarımıza uzun yıllar boyunca rengini koruyabilmesi ve kolay temizlenebilmesi için vernik uygulaması yapmaktayız. Kullandığımız kokusuz su bazlı saten vernik sayesinde tablolarınızı gönül rahatlığıyla çocuk odalarında kullanabilirsiniz. Tablolarınız yaşam alanlarınızda bulunacağı için ürettiğimiz hiç bir tabloda sağlığa zararlı malzemeler kullanmamaktayız.

  ArtyTablo.com Şase
  Baskı ve yüzey koruma işlemi tamamlandıktan sonra seçmiş olduğunuz tablonun ölçüsüne göre şase (kasnak) kesimi yapılmakta. Profesyonel ve Tecrübeli ekibimiz tablonun son aşaması olan germe işlemini en ince ayrıntısı ve detayına dikkat ederek yapmaktadır. Kullandığımız fırınlanmış ve kurutulmuş ahşap şase sayesinde tablolarınızda zamanla bollaşma, yamulma, bükülme gibi problemler meydana gelmez. Tablolarınız kullandığımız 3 cm kalınlığındaki şase üzerine yanlardan devam edecek şekilde üretilmekte. Ters Gergi denilen bu işlem sayesinde tablolarımızda modern ve 3 boyutlu bir görünüm elde etmekteyiz.

  ArtyTablo.com Ters Gergi Örneği
  Aşağıdaki videoda sizler için hazırladığımız kanvas tablo yapım aşamalarını görebilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir