Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ASKON Kiralık Asansör Konya Asansör Kiralama

ASKON Konya Kiralık asansör, konya kiralık asansör firmaları, konya asansör kiralama firmaları, Selçuklu kiralık asansör, karatay kiralık asansör, meram kiralık asansör, Konya kiralık eşya asansörü, kiralık mobil asansör, kiralık araç üstü asansör, Konya mobil asansör kiralama, Kiralık asansör fiyatları, Konya asansör kiralama, Konya yük eşya asansörü kiralama, kiralık mobilya asansörü, Konya kiralık yük asansörü, kiralık asansör fiyatları,

 • Gönderenin Adı: Askon Asansör
 • Gönderenin E-postası: inf@konyadakiralikasansor.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyadakiralikasansor.com.tr
 • ASKON Kiralık Asansör Konya Asansör Kiralama
  ASKON Kiralık Asansör Konya Asansör Kiralama

  Firma Profili

   

  Firmamız; Konya’da mobil eşya kiralama ve ev taşıma hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Hizmet verdiğimiz sektörde kaliteli hizmet vermeyi firma prensibi olarak belirledik. Bu prensipten asla taviz vermiyoruz. Müşterilerimizin asansör kiralama ve ev taşıma taleplerini ekip çalışması içinde, sorunsuz bir şeklide gerçekleştiriyoruz.

  Günümüzde eşya ve malzeme taşınmasında mobil eşya asansörleri kullanılmaktadır. Eşya asansörü olmadan eşya taşınması nerdeyse mümkün değildir.

  Apartman ve sitelerde merdivenlerden eşya taşınırken eşyalar istemeden de olsa duvara çarpmaktadır. Bu çarpmayla hem duvar zarar görmekte hem de taşınan eşya eşya zarar görmektedir. Bu nedenle apartman ve site yönetimleri merdivenlerden eşya taşınmasına izin vermemektedir.

  Mobil eşya asansörleriyle ev eşyasınınn yanında, büro eşyaları, beyaz eşyalar, mobilyalar, çatı malzemeleri, inşaat malzemeleri, kereste, cam ve diğer pek çok malzeme hızlı bir şekilde ve zarar görmeden taşınır.

  Mobil eşya asansörü konforlu eşya taşımasının adeta anahtarıdır. Eşya asansörü eşyaların düşme veya çarpma riskini sıfıra indirir. Sabit bir platform üzerinde güvenli bir şekilde taşınan eşyalar, taşıma sürecinde zarar görmezler.

  Asansör kiralama ve ev taşıma hizmetinde zamanında işe başlamayı, titiz çalışmayı, ekonomik fiyat politikasını ilke edindik. Bu ilkelerimiz doğrultusunda faaliyetimize devam ediyoruz.

   

  İletişim Talep
  Telefon : +90 538 226 75 34

  Telefon : +90 537 883 17 82

  WhatsApp : +90 538 226 75 34

  Hızlı Menü
  KURUMSAL

  ASANSÖR KİRALAMA

  EV TAŞIMA HİZMETLER

  Copyright © KONYA ASANSÖR KİRALAMA HİZMETLERİ Tüm Hakları Saklıdır.
  Konya Kiralık asansör, Konya kiralık eşya asansörü, kiralık mobil asansör, kiralık araç üstü asansör, Konya mobil asansör kiralama, Kiralık asansör fiyatları, Konya asansör kiralama, Konya yük eşya asansörü kiralama, kiralık mobilya asansörü, Konya kiralık yük asansörü, kiralık asansör fiyatları, konya kiralık asansör firmaları, konya asansör kiralama firmaları, Selçuklu kiralık asansör, karatay kiralık asansör,meram kiralık asansör

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir