Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Av. Mehmet Kürşat KILIÇ – Konya Avukat

Konya Avukat

Avukat Mehmet Kürşat Kılıç tarafından Konya‘da kurulan Hukuk Bürosu, ceza hukuku ve boşanma hukuku alanında sunduğu hizmet ile en iyi ve etkin hukuki desteği verebilmek adına, müvekkil öncelikli ve sonuç odaklı çalışmaktadır.

Ceza Davaları ve Boşanma Davaları ile ilgili güven, dürüstlük ve gizlilik ilkelerini benimsemiştir. Hukuken, ceza avukatı veya boşanma avukatları şeklinde terimler yoktur.

Bir avukat her davaya bakabilir ancak bazı avukatlar ağır ceza davalarına ve boşanma davalarına bakmayı tercih edebilir ve daha tecrübeli olabilir.

Sizin de ceza davalarına veya boşanma davalarına bakan avukata ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Gönderenin Adı: Mehmet Kürşat Kılıç
 • Gönderenin E-postası: avmehmetkursatkilic@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://mehmetkursatkilic.av.tr/
 • https://mehmetkursatkilic.av.tr/
  https://mehmetkursatkilic.av.tr/

  AV. MEHMET KÜRŞAT KILIÇ KİMDİR VE AVUKAT KÜRŞAT KILIÇ HAKKINDA. BOŞANMA AVUKATI VE CEZA AVUKATI MEHMET KÜRŞAT KILIÇ HAKKIMIZDA SAYFASI

  Kimdir ?
  1995 Gaziantep İslahiye doğumlu Avukat Mehmet Kürşat Kılıç kimdir ? Gaziantep’de doğup büyüyen ve sonrasında Konya’da oldukça güzel hizmetler yapan avukat Mehmet Kürşat Bey hakkında tüm bilgiler burada yer alıyor.

  KONYA SELÇUK HUKUK
  2013 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite eğitimine başlamıştır. Üniversite Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Eğitiminin yanı sıra, bir çok hukuki seminerlere eğitimci olarak dakatılmıştır. Kısacası Av. Mehmet Kürşat Kılıç mezun olduğu Selçuk Üniversitesi ile bağlarını hiçbir daim koparmamıştır.

  AV. MEHMET KÜRŞAT KILIÇ

  HAKKIMIZDA

  1995 yılında Gaziantep İslahiye’de doğmuştur. İlköğrenimini Gaziantep’in Nurdağı İlçesinde tamamlamıştır. Liseyi, Düziçi Anadolu Öğretmen Lisesi’nde okumuştur. 2013 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite eğitimine başlamıştır. Üniversite Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Eğitiminin yanı sıra, hukuki seminerlere katılmıştır. Ek olarak Üniversite’de edebiyat ve tiyatro alanlarında çalışmalar yapmıştır.

  2017 yılında üniversiteyi tamamlamıştır. Üniversite’yi tamamladıktan sonra 2017 yılında Konya Barosu’nda Avukatlık Stajı’na başlamıştır. Konya Barosu’nda stajını başarı ile tamamlamış, staj süresi boyunca İcra Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İdare Hukuku, Borçlar Hukuku alanlarında eğitim ve seminerler almıştır. 2018 yılı Kasım ayında Konya Barosu’nda Avukatlık Ruhsatını almıştır. Halen Konya’da avukatlık yapmaktadır.

  Ceza Hukuku, Aile hukuku ve İdare Hukuku alanında makaleler yazmış ve çalışmaları halen bu alanda devam etmektedir.

  Av. Mehmet Kürşat Kılıç | Konya Ceza Avukatı

  Ceza Avukatı | Mehmet Kürşat Kılıç Kimdir | Hukuk Yazilari| Memur Davaları | İletişim

  Web Tasarım : Veomer

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Av. Mehmet Kürşat KILIÇ – Konya Avukat”