Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Avukat Web Sitesi Tasarımı

Avukat web sitesi, avukat ve hukuk büroları için tasarlanmış web sitesi paketlerinden oluşmaktadır.

Avukat web sitesi paketlerimiz ile mükelleflerinize rahat ulaşabilir, kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Avukatların reklam vermesi yasak olduğu için ayrıca, avukat ve hukuk bürolarına yönelik seo çalışmaları da yapmaktayız. Seo çalışmamız ile google ve diğer arama motorları üzerinde yapılan aramalarda önde çıkarsınız.

Neden Web Sitesi Açmalıyım?

Web sitesi günümüzde olmazsa olmazlardandır. Çünkü hitap ettiğiniz kitleye ulaşmanızda önemli bir faktördür. Yaptığınız hizmeti farklı bölgelerdeki ve çevrenizdeki insanlara duyurmanız için bir nimettir.
Avukatların ve hukuk bürolarının reklam yasaklarından dolayı, mükelleflerine hitap etmek adına ve bilgi paylaşım amaçlı bir platform sunmaktadır.

Avukat Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Genel olarak aranan kelimelerden biriside başlıkta belirttiğimiz gibi, web sitesi fiyatlarıdır. Avukatlar için dönemsel olarak kampanyalar yapmaktayız. Bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
Ücretler telefon ve mail üzerinden irtibata geçmeniz ile size bildirilecektir.
 • Gönderenin Adı: Ertunç
 • Gönderenin E-postası: ertuncdemiriz@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.netva.net
 • https://www.netva.net
  https://www.netva.net

  Netva, web tabanlı yazılım uygulamaları E-ticaret stratejisi, arama motoru optimizasyonu (Seo) ve görsel tasarım hizmeti vererek, firmaların kendilerini dijital platformda en iyi şekilde ifade edebileceği projeler üretir ve en doğru müşteri ile buluşturur. Önerdiği fikir ve projelerle, firmaların tanıtım ve pazarlamasına destek olur.

  Kolay kullanımları, fonksiyonel yazılımları, şık ve dikkat çekici tasarımla buluşturarak, talepleri en doğru şekilde web ortamına taşıyan Netva ekibi maksimum sayıda potansiyel alıcının istediği bilgiye kolay erişebileceği yaratıcı ve güvenilir web site projelerine imza atar.

  Genç dinamik ve ileri görüşlü kadrosuyla, her geçen gün gelişmekte olan web teknolojilerini en iyi şekilde kullanan teknik altyapısıyla, firmalarla hedef kitleleri arasında verimli ve etkin iletişimi sağlar.

  Misyonumuz
  Netva, web dünyasındaki verdiği hizmetlerde öncelikle kalite iş prensibi ile müşterilerine ilk aşamadan son aşamaya kadar çözüm ve destek stratejisi ile çalışmaktadır. Sürekli en yeni, en güvenli, en pratik teknolojileri sistemine katma ve hizmetlerine entegre etme çabası içinde olan firmamız güvenilir ve yenilikçi hizmet anlayışını benimsemiştir.

  Vizyonumuz
  Netva, verdiği hizmetlerde her daim güvenilir ve karşı tarafın ihtiyaç durumuna göre çözüm skalasını genişletme amacı içinde olacaktır. Verilen hizmet ne olursa olsun tüm aşamalarında anlaşılır, sade, pratik bir hizmet alma ve destek süreci kurmak, bu sistemi olabildiğince mükemmel hale getirmek en büyük hedeflerimizden bir tanesidir.

  Biz Kimiz

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir