Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

AXFOR Erkek Terliği Sandalet İmalatı Konya

AXFOR Erkek Terliği Sandalet İmalatı Konya

AXFOR Konya toptan deri erkek terliği sandalet, erkek terliği sandalet imalatçısı, erkek sandalet terlik modelleri, toptan erkek terliği sandalet satışı, erkek terlik sandalet fiyatları, ortopedik erkek terliği sandalet, deri erkek terliği sandalet fiyatları, hakiki deri erkek terlik sandalet, erkek deri terlik sandalet modelleri, erkek terlik, erkek sandalet, erkek terlik sandalet imalatı, deri erkek terliği sandalet, men’s slippers manufacturing, men’s sandals manufacturing, leather men’s slippers, leather men’s sandals,

 • Gönderenin Adı: AXFOR Erkek Terliği Sandalet İmalatı Konya
 • Gönderenin E-postası: inf@axforayakkabi.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.axforayakkabi.com.tr
 • AXFOR Erkek Terliği Sandalet İmalatı Konya
  AXFOR Erkek Terliği Sandalet İmalatı Konya

  Firma Profili

   

   

  AXFOR ; Konya’da Uzun yıllardır deri erkek terlikleri ve erkek sandaletlerin imalat ve satışı alanında faaliyet göstermektedir.

  Geniş ürün çeşidi, pek çok farklı model ve her zevke hitap eden terlik ve sandaletleri ülkemizde pek çok seçkin ayakkabı mağazasına gönderiyoruz.

  Sıcak yaz günlerinde serinlemenin ve rahatlığın adresi olan terlik ve sandalet dünyasında öncü bir marka olarak, sizlere unutulmaz adımlar sunuyoruz. Adımlarla Konfor olarak, müşterilerimizin beklentilerini aşmayı ve her adımda konforu hissettirmeyi amaçlıyoruz.

  AXFOR Terlik ve sandaletlerle tanıştıktan sonra daha başka terlik ve sandalet giymek istemeyeceğinizden çok eminiz. Çünki; terliklerimiz ve sandaletlerimiz hakiki deriden imal edilmekte olup, ortopedik tabana sahiptir. Yürüdüğünüzü bile hissetmeyeceksiniz.

  Firmamız, terlik ve sandalet üretiminde kaliteye verdiği önemle bilinir. En kaliteli malzemeleri kullanarak, estetik tasarımlarımızla buluşturuyoruz. Ayak sağlığını ön planda tutarak ürettiğimiz ürünlerimiz, gün boyu rahatlığı ve konforu sizlere sunuyor.

  Her terlik ve sandalet “Axfor” değildir. Axfor terlik ve sandalet gerçek deridir. Kaliteyi arayan ve şıklığa önem verenler için üretim yapıyoruz. Ayağınızdaki rahatlığı hemen fark edeceksiniz. Ürünlerimiz sadece ülkemizde değil. Dünyanın pek çok ülkesine de gönderilmektedir.

  TELEFON
  0 535 568 45 71
  TELEFON
  0 538 398 52 45
  TELEFON
  0 554 645 07 09
  TELEFON
  bilgi@axforayakkabi.com.tr
  BİZİ TAKİP EDİN!
  Konya erkek terlik imalatı, erkek sandalet imalatı, deri erkek terliği, deri erkek sandalet, toptan deri erkek terliği, toptan deri erkek sandaleti, erkek terliği imalatçısı, erkek sandalet imalatçısı, erkek sandalet modelleri, erkek deri terlik modelleri, toptan erkek terliği satışı, toptan erkek sandalet satışı, erkek terlik fiyatları, ortopedik erkek terliği, ortopedik erkek sandalet, erkek terliği fiyatları, deri erkek terliği fiyatları, erkek sandalet fiyatları, deri erkek sandalet fiyatları, hakiki deri erkek terlik, erkek deri terlik modelleri, erkek terlik modelleri ve fiyatları, erkek deri terlik fiyatları, hakiki deri erkek terlik, ortopedik deri terlik erkek, ortopedik erkek terlik, erkek sandalet modelleri fiyatları, deri erkek sandalet fiyatları, siyah hakiki deri erkek sandalet, siyah hakiki deri erkek terlik

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir