Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ayka lazer makina

yerli lazer – Lazer Kesim Makinesi – ayka – CNC  Lazer makinesi – Ahşap Lazer kesim makinesi – ayka  Lazer kesim makinesi,20wat  30wat 50wat fiber markalama makineleri ve lazer kesim makinesi yedek parça satışı,garantili  yetkili teknik servisi firmasıdır.

 • Gönderenin Adı: aykaelif
 • Gönderenin E-postası: aykalazerelif66@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.aykalazer.com/
 • https://www.aykalazer.com/
  https://www.aykalazer.com/

  Lazer Wakkum Sistemi Nedir ?

  Lazer Salyangoz Motoru yani Wakkum Hava emici motor , lazerde kestiğimiz ürünlerin kesim sırasında çıkan dumanlarını filtre edip bi baca yöntemi ile dışarıya atmaktadır . Bu Özellik Sayesinde Kesim Alanında koku minimum seviyeye inmesine yol açmaktadır .

  Lazer Kesim Makinesi ile Neler Yapılır ?
  Lazer Kesme Makinesi ile birçok sektör bazlı ve kişiye özel ürünler üretilebilirken artık günümüzde çok geniş bi yelpazesi olan Lazer kesim Makinesi İle Hediyelik eşya , Mobilya Sanayisi , Teksil , Mimari Maketler gibi birçok sektörde hayal gücü ve tasarımlarınıza göre şekil alan lazer kesim makinası ile markalama kazıma , oyma ve kesme işlemini aynı anda yapılmaktadır .

  Örneğin : Lazer kesim makinesi okadar günümüzde hayatımızın içindeki şöyle düşünürsek hediyelik eşya oraganizasyon sektöründe bi bebek dünyaya gelmeden baby shower partileri ile hediyelik ve organizyon işlemini yaparken bu artık her sene gelen yeni yaş günleri özel günler söz nişan düğün nikah şekeri vs bir çok alanda bizlere hizmet sunuyor üstelik sadece bu sektör değil giydiğimiz ayakkabılarımızda , elbiselerimizde lazer kesim işlemi bulunuyor evlerimizde lazer kesim kapı süsleri , duvarda lazer kesim panolar , işyerlerinde matbaa üzeri ürünlerde , tabelalarımızda aslında günlük hayatımızda çok fazla yeri var lazer kesim makinelerinin .

  Lazer Kesim Makinesi Hangi Ürünleri Kesebilir ?
  Lazer kesim makinesi ile ahşap , Mdf , Pleksi , Acrylic , Kumaş , Keçe , Deri , Dekota , Strafor vb Metal olmayan birçok ürünü kesebilirsiniz .

  Lazer Baskı Nedir ?
  Lazer baskı yani aslında lazer markalama işlemi olarakta adlandırılmaktadır . Lazer Kesim makineleri Renkli Baskı Yapamaz , Üzerinde Kaplama Olan Boya gibi malzemelerin ham ana Rengini Ortaya çıkarırı , bu işlemi ahşap üzerinde Yakma işlemi yaparak Sağlayabilirsiniz .

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir