Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Aytaşı Akşam Lisesi

Aytaşı Akşam Liselesi herhangi bir nedenden dolayı lise eğitimini tamamlayamamış herkese lise mezuniyeti imkanı sağlıyor.

Özel Aytaşı Akşam Lisesinin Size özel çözümleri için lütfen arayınız.

0212 651 07 07 | 0555 228 57 07  www.aytasiokullari.com

 • Gönderenin Adı: yakup
 • Gönderenin E-postası: aytasiaksamlisesi@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.aytasiokullari.com
 • https://www.aytasiokullari.com
  https://www.aytasiokullari.com

  NEDEN AKŞAM LİSESİ
  Örgün eğitim hakkını kaybetmiş kişilerin lise eğitimlerini tamamlamaları için gidebilecekleri, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı özel okul türüdür.

  Akşam Lisesi Nedir?
  Eski adı ile Ortaokul mezunları ve şuan ki tabirle ilköğretim mezunları 18 yaşını doldurdukları taktirde Usul Akşam lisesi‘ne kayıt olabilirler.

  Kimler Kayıt Yaptırabilir?
  Okulumuzda yaş sınırlaması yoktur, sadece 18 yaşından küçük kişilerin Akşam lisesine kayıt olabilmeleri için örgün öğrenim haklarını kaybetmiş olmaları gerekmektedir.

  Yaş Sınırı Var Mı?
  Açık Lise öğrencileri kayıtlarını yaparak, eğitimlerine sahip oldukları krediye uygun sınıftan devam edebilirler. Dersleri geçtikten sonra mezun olma hakkını kazanmış olurlar.

  Açık Lise Öğrencileri Katılabilir Mi?
  Neden Aytaşı Akşam Lisesi ? Diploma ve kazanılan haklar açısından gündüz öğrenim veren liselerden hiçbir farkı bulunmayan akşam liselerinin en önemli özelliği derslerin çalışma saati bitiminde başlamasıdır. Akşam Liseleri, herhangi bir nedenden dolayı lise eğitimini tamamlayamamış 18 yaşını dolduran herkese lise mezuniyeti imkanı sağlıyor. Sınıf mevcutları diğer liseler kadar yoğun olmadığından öğrencilerin öğretmenlerden yararlanma olanağı daha fazla olması bakımından öğrencilerin üniversiteye girme şansları daha fazladır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir