Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

AYYILDIZ Konya Adak Kurban adakçı Adaklı Koyun Fiyatları

AYYILDIZ; konyada adakçı, konya adakçısı, konya adaklık, adaklık, adaklık koyun, adaklık koç,kurbanlık,konyada adakcı. konyada adakcı,adaklık kurban,adak satışı,adak kesimi, konya adak fiyat,konya adaklık kuzu fiyatları,konya akika kurbanı,konyada adakcı,konya adaklık fiyatları,konya adak fiyatları,adaklık koyun fiyatları,konya kurbanlık koyun fiyatları, adaklık fiyatları, konya adakçı, konya adaklık fiyatları, konya adaklık, adak fiyatları, konya adaklık kurban, konya kurbanlık fiyatları, konya’da adakçı , konya adaklık ve kurbanlık, konya’da satılık koyun, adak konya, konya adak fiyat, konya adakçısı, konya adaklık, adaklık, adaklık koyun, adaklık koç,

 • Gönderenin Adı: Ayyıldız Adakçı
 • Gönderenin E-postası: inf@konyaadakkurban.name.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyaadakkurban.name.tr
 • http://www.konyaadakkurban.name.tr
  http://www.konyaadakkurban.name.tr
  • Gönderenin Adı: Ayyıldız Adakçı
  • Gönderenin E-postası: info@konyaadakkurban.name.tr
  • Gönderen URL’si: http://www.konyaadakkurban.name.tr

  AYYILDIZ; Konya adak, konya adak, konya adakçı, konyada adakçı, konya adakçılar, konya adaklık, konya adaklık fiyatları, konya adaklık koyun, adaklık koyun fiyatları konya, adaklık koyun, adaklık koç, adak akika kurban, konyada adakçı, adaklık koyun konya adak kurban, konyada adak kurbanı, adaklık kurban, adakcı, kurbanlık, kurban satışı, kurban kesimi. adak kurbanı,konya adak, konyada adak kurban, adaklık kurban, kurban satışı, kurban kesimi,konya adak,adak kurbanı konya kurban,adak konya, konyada adaklık,konya adakçı,adaklık koyun,adaklık koç,kurbanlık büyük baş küçük baş hayvan satışı,adak, akika, şükür . konya adakçı, adaklık fiyatları, konya adakçı, konya adaklık fiyatları, konya adaklık, adak fiyatları, konya adaklık kurban, konya kurbanlık fiyatları, konya’da adakçı , konya adaklık ve kurbanlık, konya’da satılık koyun, adak konya, konya adak fiyat, konya adakçısı, konya adaklık, adaklık, adaklık koyun, adaklık koç,

  AYYILDIZ ADAK ; Konya’da küçük ve büyükbaş hayvan yetiştirilmesi ile satış pazarlama alanında hizmet vermektedir.

  10 Yıldır hayvancılık sektörüne verdiğimiz hizmetin bilinciyle ve mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla faaliyetimize devam etmekteyiz. % 100 yerli ve kendimizin yetiştirdiği hayvanları pazarlamaktayız.

  Hizmetlerimiz Arasında;

  Adaklık ve akika kurban satışı ve ücretsiz kesimi, Küçük ve büyükbaş Kurbanlık Kurban Satışı, canlı hayvan alımı ve satışı, firmaların et İhtiyaçlarının karşılanması, tüm kuzu pişirilmesi ve istenilen yere ücretsiz teslimatı yer almaktadır.

  Yaptığımızın işin bilincinde olarak, taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olarak çalışmaktayız.

  İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

  Ayyıldız Adak olarak siz değerli müşterilimizin daima sağlığını düşünmekteyiz. Hayvanlarımızı doğal besinlerle beslemekle ve tamamen organik bir ortamda yetiştirmekteyiz. Verdiğimiz besinlerde tamamen kendi tarlamızda yetiştirdiğimiz ürünler verilmektedir.

  Satın aldığımız hayvanların tamamen yaylım hayvanı olmasına dikkat etmekteyiz.

  Hayvanlarımızın Sağlık kontrolleri ise veteriner kontrolünde gözetlenmektedir. Her bir hayvanımızın kulağında kontrol numaraları bulunmaktadır. Bu numaralar sayesinde, hayvanları kolayca tanırız, yetiştirme işlerini güvenle yürütürüz, yetiştirme kayıtlarını doğru olarak tutarız, yetiştirme hastalıklarının kontrolünü takip ederiz, verim kontrollerinin hesaplanmasını yaparız.

  Vizyon;

  Müşterilerine ve çalışanlarına ilham veren mükemmellik ile katma değer katan, örnek bir hayvancılık firması olmak, müşteri memnuniyetini %100 sağlamak, toplumun ihtiyaç duyduğu öncelikleri gözeterek geliştirmek ve ilerlemek.

  Misyon;

  Hizmet verdiğimiz sektörde, firma ismimizin anılan ve aranılan bir firma olmasını sağlayarak, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir