Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Azbuz

Günümüzde artık dijital dünyada blog siteleri oldukça önem kazanmaya başlamıştır. Her blog sitesinin kendine özgü özellikleri vardır ve bazı siteler oldukça dikkat çekmektedir. En çok dikkat çeken ve takipçi sayısını hızla arttıran sitelerden biri de azbuz.org sitesidir.
Bu sitede aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Haberlerden yaşama, eğitim, finans, dekorasyon, tarım, biyografi gibi birçok kategori bulunmaktadır. Siz istediğiniz kategoriyi seçerek bilgi edinebilirsiniz.
Azbuz.org son zamanlarda en çok tıklanan sitelerden biri oldu. Uzman yazar kadrosuyla sizlere en faydalı bilgileri sunmak için bekliyorlar. Hemen her konuda bilgi edinebileceğin bu site, alışılmış sitelerin çok ötesinde. Azbuz.org yeni kurulmasına rağmen kısa sürede en gözde siteler arasında yerini aldı bile.
Geniş ve geniş türlü kategorilerde yayın yapan güncel blog sitesi henüz yeni olmasına rağmen piyasada rakiplerine oranla sağlam adımlar atıp, kaliteli ve özgün içeriklerle kalitesini bir adım daha öne taşımayı planlıyor.
Bunlar yanında sistem de bulunan üyelik alanı ile kullanıcılar dilediği gibi üye olup istediği içerikleri paylaşıp istediğini diğer içeriklere emoji yorum ve diğer türlü reaksiyon bırakabilir.
Soru & Cevap kısmı bulunan sitede üye olanların istediği sorununu AzBuz.org yönetimi ve üyeleriyle paylaşıp diğer sorunlara yardımcı olup çözüm getirtebilir. Şuanda 11 adet kategoride yayın yapan AzBuz.org 37 kategorideki hedeflerini yavaş yavaş tamamlıyor az reklam ve çok içerik adındaki hedefleriyle önde olmak isteyen AzBuz.org genellikle bilgi üzerinde yayın yapıyor,
Web Site Adresi: azbuz.org

Deprem, sel ya da yangın üzere acil durumlara karşı alınabilecek en kıymetli önlemlerin başında “deprem çantası” geliyor. Mümkün bir afet ve acil durum için hayati kıymet taşıyan sarsıntı çantalarını kendiniz hazırlamak yerine satın almak isterseniz birbirinden farklı özellikteki setlere göz atabilirsiniz. Tüm ayrıntılar haberimizin devamında…

Büyük yıkımlara neden olan Kahramanmaraş merkezli iki büyük sarsıntının acısı yüreklerimizi dağlarken sarsıntıyla ilgili alınabilecek birçok tedbir tekrar gündeme geldi. Bilhassa hayati ehemmiyet taşıyan sarsıntı çantaları, afet sonrası gereksinim duyabileceğimiz tüm gereçleri içerisinde barındırdığı için kesinlikle her meskende yer almalı. Besin, hijyen gereçleri, birinci yardım çantası, radyo ve el feneri üzere materyallerin bulunduğu zelzele çantalarını kendimiz hazırlayabileceğimiz üzere direkt olarak satın da alabiliriz. İşte zelzeleye hazırlıksız yakalanmamak için satın alabileceğiniz birtakım zelzele çantası markaları ve fiyatları…

EN YETERLİ ZELZELE ÇANTASI HANGİSİ? ZELZELE ÇANTASI MODELLERİ

En uygun sarsıntı çantası markası hangisi? Deprem Çantası modelleri 3
İlgili Makaleler
Kalem İle 1 Dakikada Kolay Dövme Modelleri 11
Kalem İle 1 Dakikada Kolay Dövme Modelleri
Aralık 3, 2020
Dnipro Gece Hayatı ve Dnipro Gece Kulüpleri
Dnipro Gece Hayatı ve Dnipro Gece Kulüpleri
Temmuz 18, 2020
Medcezir
Medcezir – Bir Kuyruklu Yıldıza Mektup Notası ( Basit Piyano Notası , Toygar Işıklı + 2019 49.Bölüm )
Ekim 11, 2019
Bal, Limon, Sarımsak ve Karbonat Mucizesi 12
Bal, Limon, Sarımsak ve Karbonat Mucizesi
Ağustos 8, 2020
FİRST PLUS SARSINTI ÇANTASI
FİRST PLUS ZELZELE ÇANTASI
1.250,00 TL
ESER ÖLÇÜSÜ: 40 CM X 32 CM X 10 CM
ELDE VE OMUZDA TAŞINMAYA UYGUNDUR
SAĞDA VE SOLDA İKİ ADET FİLE CEBİ VARDIR

ÜRÜN İÇERİĞİ: El Feneri, Çok Hedefli Katlanır Çatal-Kaşık Seti, Radyo, Pil, Plastik Düdük, İş Eldiveni çift, Kibrit, 2 adet Cep Sobası, Yağmurluk, Su, Tükenmez Kalem, Not Defteri, Evrak Kabı, kilitli poşet, Koruma Örtüsü: 150cmx200cm, Medikal Yüz Maskesi, Plaster, Yara Bandı, Steril Yapışmalı Yara Pedi, Sargı Bezi, Üçgen Sargı Bezi, Steril Gaz Kompres, Anında Soğuk Kompres, Temizleme Mendili, Alkollü Mendil, Monodoz Antibakteriyel Solüsyon 7ml, Tek Kullanımlık Eldiven, Tekstil Turnike, Dijital Termometre, Çengelli İğne, Plastik Cımbız, Makas, Müdahale Örtüsü, İlk Yardım Kitapçığı, Tavsiye Listesi, İlk Yardım Seti Çantası, Deprem-Afet Seti Çantası.
En uygun sarsıntı çantası markası hangisi? Deprem Çantası modelleri 4

O&S ZELZELE ÇANTASI

O&S DEPREM ÇANTASI
148,00 TL

ÜRÜN İÇERİĞİ: Düdük, Sırt Çatası, El Feneri (içinde pil mevcut), bir çift iş eldiveni.
En uygun sarsıntı çantası markası hangisi? Deprem Çantası modelleri 5
DÖRTES ACİL DURUM VE SARSINTI ÇANTASI
DÖRTES ACİL DURUM VE SARSINTI ÇANTASI
1.284,00 TL

ÜRÜN İÇERİĞİ: Özel hazırlanmış Acil Durum Bilgilendirme Kitapçığı, Özel hazırlanmış İlkyardım Bilgilendirme Kitapçığı, Kilitli Doküman Belgesi, Paracord Bileklik, Düdük, Pusula, Ateş başlatıcı, Çöp Torbası, Not Kağıdı, Kalem, İlkyardım Çantası, Sabun, Mendil, Cımbız, İş Eldiveni, Yağmurluk, Mum, Cep Sobası, El Feneri, Diş Macunu, Diş Fırçası, Tamir Bandı, Dikiş Seti, Kilitli Torba, Kumanya Çakısı, Kompres Jel, Dezenfektan, Yara Bandı, Steril Hidrofil Gazlı Bez, Çengelli iğne.
En uygun sarsıntı çantası markası hangisi? Deprem Çantası modelleri 6

FİRST PLUS ZELZELE ÇANTASI
FİRST PLUS SARSINTI ÇANTASI
493,50 TL
ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 30 CM X 19 CM X 9 CM
330 DENYE SU GEÇİRMEZ İMPERTEKS KUMAŞTAN ÜRETİLMİŞTİR

ÜRÜN İÇERİĞİ: El Feneri, Çok Gayeli Katlanır Çatal-Kaşık Seti, Plastik Düdük, İş Eldiveni çift, Kibrit, Su, Tükenmez Kalem, Not Defteri, Muhafaza Örtüsü: 150cmx200cm, Medikal Yüz Maskesi, Plaster, Yara Bandı, Sargı Bezi, Üçgen Sargı Bezi, Steril Gaz Kompres, Temizleme Mendili, Alkollü Mendil, Tek Kullanımlık Eldiven, Dokumacılık Turnike, Çengelli İğne, Makas, Müdahale Örtüsü, Birinci Yardım Kitapçığı, Tavsiye Listesi, Birinci Yardım Seti Çantası, Deprem-Afet Seti Çantası.
En uygun sarsıntı çantası markası hangisi? Deprem Çantası modelleri 7
LACHELN FULL PAKET SARSINTI ÇANTASI
1.799,00 TL
ZELZELE SONRASI BİRİNCİ 72 SAATİ İNANÇLI GEÇİRMEK İÇİN ÜRETİLMİŞTİR
4 KİŞİTE KADAR AİLE UZUNLUĞU OLARAK KULLANILABİLİR
HACİM: 65 LİTRE
ESER ÖLÇÜSÜ: 62 CM X 31 CM

İÇERİSİNDE YER ALAN ESERLERİN LİSTESİ:
En uygun sarsıntı çantası markası hangisi? Deprem Çantası modelleri 8
En uygun sarsıntı çantası markası hangisi? Deprem Çantası modelleri 9

DEPREMDE HAYAT KURTARAN DAVRANIŞLAR

En uygun sarsıntı çantası markası hangisi? Deprem Çantası modelleri 10
Depremde hayat kurtaran davranışlar

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Azbuz”