Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

BAYSAL Konya halı yorgan yıkama fabrikası

BAYSAL Karatay halı yıkama, Meram halı yorgan yıkama, evde yatak yıkama, evde koltuk yıkama, evde yatak temizleme, evde koltuk temizleme, evde koltuk kanepe yıkama, kilim yıkama, yolluk yıkama, pamuk yorgan yıkama, yorgan yıkama fiyatları, battaniye yıkama fiyatları, halı yıkama fiyatları, Konya halı yıkama fiyatları, Konya en iyi halı yıkama, Konya Selçuklu halı yıkama fiyatları, Konya halı yıkama kampanya, Konya en ucuz halı yıkama, Konya Meram Halı yıkama fiyatları, Konya halı yıkama selçuklu, Konya halı yıkama fabrikası, halı yıkama, Konya yorgan yıkama, Konya battaniye yıkama, Selçuklu halı yorgan yıkama,

 • Gönderen Adı: Baysal Halı
 • Gönderen E-postası: inf@konyabaysalhaliyikama.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyabaysalhaliyikama.com.tr
 • BAYSAL Konya halı yorgan yıkama fabrikası
  BAYSAL Konya halı yorgan yıkama fabrikası

  Halılarınızı; Derinlemesine ve Tertemiz Yıkıyoruz…

   

  Amacımız; Halı Yıkama hizmetini, doğru kalitede, doğru ekipmanla, doğru adreste, doğru zamanda, en uygun fiyatla sunmaktır.

   

  Hizmetlerimiz Arasında; Halı yıkama, yolluk yıkama, kilim yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, yastık yıkama, yatak yıkama, evde koltuk kanepe yıkama ve evde halı yıkama yer almaktadır.

  Firma Profili –
  .
  BAYSAL HALI YIKAMA; Konya’da Halı yıkama hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Amacımız; Halı Yıkama hizmetini, doğru kalitede, doğru ekipmanla, doğru adreste, doğru zamanda, en uygun fiyatla sunmaktır.

  Profesyonel kadromuzla birlikte, renkleri ve desenleri solmadan, kalitesi tescillenmiş, doğaya zarar vermeyen en iyi halı temizlik ürünlerini kullanarak temizleyip, zamanında ve güvenilir bir şekilde yine adrese teslim ediyoruz.

  Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli makina, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

  Hizmetlerimiz Arasında;

  Halı yıkama, yolluk yıkama, kilim yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, yastık yıkama, yatak yıkama, evde koltuk kanepe yıkama ve evde halı yıkama yer almaktadır.

  Yıkanması yapılacak halı, battaniye yorganları evinizden alıyor, 1 veya 2 gün gibi kısa bir zaman dilimi içersinde, pırıl pırıl yıkanmış, istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış olarak evinize teslim ediyoruz.

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir