Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

BEDAVA BITCOİN KAZANMA YÖNTEMLERİ

Bedava olarak Bitcoin, Dogecoin ve diğer coinleri kazanabileceğiniz sitelerin listesi

Bedava bitcoin kazanma yöntemleri Bitcoin ve diğer altcoin dünyasına yeni başlayacak olanlara kaynak sitedir. Nasıl bedava bitcoin adresi alacağınızdan, para yatırmadan bitcoin ve diğer altcoinlere nasıl sahip olacağınızı adım adım anlatan bir kaynak sitesidir.
Cep telefonunuzdan mining yaparak bedava bitcoin kazanmak artık çok kolay.

Sitede ayrıca online oyun oynayarak bedava bitcoin kazanmak, çekilişlere katılarak bitcoin kazanmak, reklamlara tıklayarak bitcoin kazanma, bitcoin kazandıran tarayıcı kullanarak, youtube videoları izleyerek bitcoin kazanmak, reklamları izleyerek bitcoin kazanmak veya sadece bannerları izleyerek nasıl bitcoin kazanabileceğiniz adım adım anlatılmaktadır. Ayrıca bilgisayarınızın kuvvetine göre nasıl mining yapabileceğinizi de anlatılmaktadır.

Siteye son zamanlardaki yükselişi de göz önüne alınarak bedava doge kazanma yöntemleri bölümü eklenmiştir.

Bunun dışında kazandığınız bitcoin ve diğer altcoinerini nasıl banka hesabınıza aktararak paraya çevireceğinizde adım adım anlatılmaktadır. Tüm siteler günlük olarak yapıldığında Aylık 350 usd kazanç sağlamaktadır.

Bedava bitcoin kazandıran siteler size internet başında iken para kazanmanızın yöntemlerini sunuyor.

https://sites.google.com/view/bedava-bitcoin/ana-sayfa
https://sites.google.com/view/bedava-bitcoin/ana-sayfa

BEDAVA BITCOIN VEREN SİTELER
Pandemi sebebiyle bazılarımız evlerden çalışmaya başlamışken, çoğumuzda internet üzerinde daha fazla zaman geçirmeye başladık. Çalışmak için veya zaman geçirmek için internette kaldığınız sürede ek gelir elde etmek isteyenler için kazanç yollarından biride ücretsiz bitcoin kazanmaktır. Bedava bitcoin kazanma yollarını bu sitede bulabileceksiniz. Bitcoin kazandıran browsır kullanmak, eğlenceli Oyunlar oynayarak, saat başı bedava bitcoin lotoya katılarak, birkaç tıklama yaparak, video veya reklam izleyerek, Bitcoin muslukları ile, bir web sitesi veya uygulama biçiminde, yüzlerce BTC’nin bir satoshi biçiminde, ziyaretçilerin açıklandığı gibi bir captcha veya görevi tamamlaması karşılığında bedava bitcoin kazanabilirsiniz.

Bu musluklar, captcha’ları çözme, oyun oynama, reklamlara tıklama veya video izleme gibi çok önemli görevleri yerine getirmenizle çalışır. Yaptığınız her görev için biraz Bitcoin kazanırsınız ve bu bitcoinleri cüzdanınızda toparlayarak ciddi meblağları bedava olarak kazanmanız mümkün.

Bedava Bitcoin veya kripto para kazanmak için yapabileceğiniz 3 ana başlık bulunmakta. Bunlar:

1. Bilgisayarınıza program kurarak mining yapmak (desktop ve güçlü bilgisayarı olanlara önerilir)

2. Bilgisayarınıza program kurmadan Online web sitesi üzerinden mining yapmak (laptop ve ipadlere önerilir)

3. Bazı internet sitesi üzerinden tıklamalarla kripto para kazanmak (faucet siteler) (hem desktop hem laptopu hem tablet olanlara önerilir.)

Kazandığınız bitcoin veya diğer altcoinleri ücretsiz olarak tutabileceğiniz ve birbirlerine dönüştürebileceğiniz ve satım veya alım işlemi yaparak banka hesaplarııza geçirebileceğiniz bir site arıyorsanız, önerimiz yıllardır hizmet veren borsası olarak avantajlı oranlar sunan binance sitesini kullanmanız. Binance sitesi ile hem bitcoin ve birçok altcoin için ücretsiz cüzdan adreslerine sahip olacaksınız. Aynı zamanda sitelerden ücretsiz olarak kazandığınız bu değişik altcoinlerini birbirine dönüştürerek ve bunları satarak banka hesaplarınıza gönderebileceksiniz.

Örnek vermek gerekirse:

bitcoin adres “1E4kn3cexBs4Mdz1G5qNVFny4nA6Ke2uaA”

etherium adres “0xfb7b9f6c0acedd93e5d5b6157787a981d29f05dd”

litecoin adres “LYHi3FvV2r77cSgASDpfmGrjGzXNPEcebm”

Monero adres: “454EZtUMJoCAaFcjDtfmtGDW4fcMYTDRigNqWVeAp3viRYZHKusuE1Qgxr3YwZdkNxGDD6hJYvJ9ARntiZsLqfqdQJg6d7j”

Görüldüğü gibi tüm para birimlerinin adres algoritmaları birbirinden çok farklı bu sebeple biriktirmek isteğiniz para biriminin adresini temin etmemiz gerekmekte. Bu adresi yaptığınız işlemlerde girerek kazandığınız paraların bu adrese girmesini sağlıyorsunuz.

Bu noktada bir siteden daha bahsetmem gerekmekte.faucet sitelerde denen tıklamalarla para kazanmak yöntemiyle kazanılan değişik paraların bir kumbara misali aynı sitede toplanmasını sağlayan bazı ana havuz siteleri bulunmakta. Bu tarz siteleri kullanabilmeniz için bu siteye ücretsiz üye olmanız ve sahibi olduğunuz adresleri bu sitelere tanıtarak bu kumbara sitelerine aktarmanız gerekmekte. Aslında bu faucet sitelerin bu büyük sitelerde hesabı oluyor ve bu havuzlardan sizin hesaba transfer oluyor. (bankalardaki havale gibi düşünebilirsiniz.) Bunun amacı bitcoin adresler arasında her transferde gerçekleşen, transfer ücreti maliyetini (bankalardaki eft ücreti diyebilirsiniz) minimuma indirmek.

2. Adım

EXPRESSCRYPTO adresinden ücretsiz üye olarak ve bitcoin veya diğer altcoin cüzdan adresleriniz bu siteye yazarak kazandığınız kuruşların burada toplanmasını sağlıyorsunuz. Bu site sayesinde farklı sitelerden kazanılan kuruşlarınızı aynı sitede toplamanız ve kazandığınız paraları anlık olarak görmeniz mümkün. Böylelikle ufak kazançlar kumbarada birikiyor ve kazancınızı anlık olarak takip ediyorsunuz.

Faucetpay.io sitesi de gene diğer faucet siteler tafından çok kullanılan bir havuz sitesi. Yukarıdaki site gibi bu siteyede üye olmanız gerekecektir. Bazı siteler expresscyipto bazı siteler ise faucet pay.ioyu ana havuz sitesi olarak kullanmakta.

3. Adım

Yukarıda ki adımları tamamladınız ise yanda ve aşağıda verilen yöntemlerle bitcoin ve altcoin kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir