Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

BEN GURME

Ben Gurme Gaziantep’ten yöresel gıda ürünleri, bakır işleme ürünler, kutnu (ipek) kumaş ile tasarım ürünler ve yemeni ayakkabı ürünlerini en iyi müşteri deneyimi sunarak satış yapan e-ticaret sitesidir.

 • Gönderenin Adı: BEN GURME
 • Gönderenin E-postası: info@bengurme.com
 • Gönderen URL’si: https://bengurme.com/
 • https://bengurme.com/
  https://bengurme.com/

  SÖZ VERİYORUZ…

  EN İYİ MÜŞTERİ DENEYİMİNİ SUNACAĞIZ.

   

  Hızla büyüyen ve gelişen internet üzerinden alışveriş dediğimiz e-ticaret dünyada olduğu kadar ülkemizde de olumlu bir gelişim eğrisi göstermektedir. Özellikle pandemi e-ticaretin dünyada satış hacmini geliştirmiş ve bu alana olan talep ve yatırımlar artmıştır.

  Yüz yüze gerçekleştirilen ticarette mağazada gördüğünüz ve begendiğiniz bir ürünü doğrudan alma şansınız var ve eve gittiğinizde bir sürprizle karşılaşma ihtimaliniz neredeyse yoktur. Ancak e-ticaret platformlarında ürünü görmeden ve dokunmadan sipariş verilmekte, ürün elinize ulaştığında ancak temas edip anlama ve görselde ya da videoda görünen ile aynı mı olup olmadığına karar verme şansı olmaktadır.

   

  Her işte ve ticarette olduğu gibi gösterilen ile aynı ürünün gelmemesi ve ya aynı kalitede olmaması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bizler Gaziantep’te tam da bu nokta en iyi müşteri hizmeti ve memnuniyeti, en iyi ürün, en iyi paketleme ve fotoğrafta ya da videoda ne görünüyorsa aynı kalitede ürünün sizlere gönderilmesi için yola çıktık. Müşteri ile ilk temastan ürünün hazırlanıp paketlenmesine kadar olan tüm süreçte ekibimizle birlikte hijyen kurallarından ödün vermeden, ürünün paketi ve kargo şirketi de dahil tüm aşamalarda kaliteyi ön plana çıkararak ürünün sizlere tam da istediğiniz gibi ulaştırılması için biz buradayız.

   

  Sizlere ürün siparişinden, ürünün sizlere ulaşana kadarki geçen yolculuğunda, doğru iletişim, kaliteli ürün ve en iyi müşteri deneyimi sunacağımıza söz veriyoruz.

   

  Peki Biz Neler Yapacağız?

   

  Gaziantep’e ait 4 farklı kategoride en kaliteli ürünleri sizler için tedarik ediyoruz.

   

  En kaliteli yöresel gıda ürünleri,
  En kaliteli bakır ürünler,
  Floş İpek (bitki ipeği) ürünü el emeği Kutnu tasarımlı ürünler,
  Deriden yapılan farklı renk ve modeller yöresel Yemeni dediğimiz ayakkabılar.

   

  Yukarıda saydığımız tüm bu kategorideki ürünler, en kaliteli ve hijyen kurallarına uyularak üreticilerden alınıp sizlere ulaştırılmaktadır.

  Kutnu kumaşı tasarımlı ürünlerimiz için ise ilk üretim aşamasından yani atölyelerdeki ustalarımız ile çalışıyoruz. Sonrasında kumaşları tasarımcılarımıza tasarlatıp en şık ürünleri, ürünlerimize yakışır paketleme ile sizlere sunuyoruz.

   

  Her ürünümüzde,

  Üretici kadınların ellerinin lezzeti,

  Ustaların emeği,

  Tasarımcıların hayal gücü var.

   

  BİZDEN HABERLER
  Bültenimize Üye Olun ! Tüm İndirim ve Fırsatlardan İlk Sizin Haberiniz Olsun !

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir