Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

BERNA Konya Temizlikçi Temizlik Firması

BERNA Konya konya temizlik firmaları, konya ev temizliği, konya temizlikçi kadın, konya ev temizlik fiyatları, konya selçuklu temizlik şirketleri, daire temizliği, apartman temizliği, işyeri temizliği, temizlik, ev temizliği, apartman ve villa temizliği, banka ve bahçe temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik, apartman merdiven temizliği, mağaza ve ofis temizliği, okul ve dershane temizliği, spor salonu temizliği, endüstriyel temizlik, dış cephe cam temizliği, konya temizlik şirketi, konya temizlik firması firmaları, konya genel temizlik, selçuklu temizlik, meram temizlik, karatay temizlik, selçuklu temizlik firması firmaları,

 • Gönderen Adı: Berna Temizlik
 • Gönderen E-postası: inf@konyatemizlikci.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyatemizlikci.com.tr
 • BERNA Konya Temizlikçi Temizlik Firması
  BERNA Konya Temizlikçi Temizlik Firması

  BERNA TEMİZLİK’de
  Profesyonel Hizmet, Ekonomik Fiyat
  VAR…
  Konya’da profesyonel temizlik hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız; Ev temizliği, apartman ve villa temizliği, banka ve bahçe temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik, apartman merdiven temizliği, mağaza ve ofis temizliği, okul ve dershane temizliği, spor salonu temizliği, endüstriyel temizlik ve diğer temizlik işlerini yapmaktadır.
  BERNA TEMİZLİK; Konya‘da profesyonel temizlik hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

  Kurulduğumuz günden beri hedeflerimizi gerçekleştirirken kaliteli hizmetten taviz vermeden “Gerçek Temizlik” kelimelerinin altını doldurmayı ve verimliliğimizi arttırmayı ana ilkemiz olarak belirledik.

  Hizmet Halkamızın İçinde;

  Ev temizliği, apartman ve villa temizliği, banka ve bahçe temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik, apartman merdiven temizliği, mağaza ve ofis temizliği, okul ve dershane temizliği, spor salonu temizliği, endüstriyel temizlik ve diğer temizlik hizmetleri yer almaktadır.

  Hizmetlerimizde; belirtilen gün ve saatte işe başlamak ve zamanında işi tamamlamak önceliğimizdir. “Bugün, yarın, olmadı filan gün” gibi oyalama taktiklerinden nefret ediyoruz.

  Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

   

  İletişim
  Telefon : 0 535 622 70 86
  Gsm : 0 535 622 70 86
  WhatsApp : 0 535 622 70 86
  E-posta : bernaozgur42x@gmail.com
  Hızlı Menü
  Hizmetlerimiz
  Medya
  Kalite
  İletişim

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir