Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Bilge Tilki

Bilge Tilki: Webmaster, Adsense, E-ticaret gibi dijital ortamlarda yapabileceğiniz işleri basitleştirir. Bir toplulukta tartışma ve etkileşim kurmanıza olanak sağlar.

 • Gönderenin Adı: Berat
 • Gönderenin E-postası: sanalhocam07@mail.com
 • Gönderen URL’si: https://bilgetilki.com/
 • https://bilgetilki.com/
  https://bilgetilki.com/

  : Uygunsuz mesajlar, küfür, hakaret, argo söylemler, ırkçılık, siyaset, cinsiyet ayrımı, tercihlere yönelik söylemler kesinlikle yasaktır.

  2: Kimseyi rahatsız etme, kavga boyutuna ulaşacak tartışmalara girme ve rahatsız edici görseller / videolar paylaşmak & göndermek yasaktır.

  3: Metin kanallarında art arda mesaj göndermek (flood) / spam yapmayın, yapanı uyarın.

  4: Metin kanallarına, sesli sohbet kanallarına veya sunucudaki üyelere özel mesaj yoluyla kişisel promosyon, reklam, teşvik, linkb8 gibi yönlendirmeler yapmak yasaktır.

  5: Bir kişiyi, topluluğu, sembolü veya oluşumu hedef göstermek, kişiye, kuruluşa veya organizasyona ait bir sunucuyu basmak / özel mesaj yağmuruna tutmak, kötülemek kesinlikle yasaktır.

  6: Dijital veya fiziksel herhangi bir şeyin satışı, kiralanması, promosyon şeklinde verilmesi veya dağıtılması yasaktır.

  7: Üyelerimizi taciz etmek, arkadaş ekleyip veya yazılı/sesli konuşup kendi sunucunuza davet etmek, ilgi çekmek için sohbetten kişiyi etiketleyip kişiye karşı rahatsız edici gönderme yapmak v.s gibi şeyler kesinlikle yasaktır.

  8: Din, dil ve ırk ile ilgili hakaretler yapmayın.

  Her kural burada yazılı olmak zorunda değildir.
  Yetkililer uygunsuz gördüğü her duruma müdahale etme hakkına sahiptir.
  Sunucuya katılmış herkes kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
  Kurallar açık ve nettir, herhangi bir bahane, avutma veya sebep kabul edilmez.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir