Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Biriz Enerji

Biriz Enerji temel olarak güneş enerji sistemleri ve drone hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir.Biriz Enerji. Şirketi ile 2015 yılında çalışma hayatına başlayan şirketimiz , öncelikle insansız hava aracı (İHA) ve Termal Kamera , konusunda alanında lider olan FLIR , vb firmalar ile yola çıkmış ve zaman içerisinde bu markaları Türkiye’de başarı ile temsil ederek birçok kurum ve kuruluşa kazandırmıştır.2015 yılından başlayarak her yıl artan bir grafikle satış rakamlarını yukarılara taşımıştır.Bunun doğal sonucu olarak Biriz Enerji ismi daha fazla duyulmaya başlanmıştır.
Biriz Enerji
Biriz Enerji

https://www.birizenerji.com

 • Gönderenin Adı: Hakan Yaralı
 • Gönderenin E-postası: birizenerji@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.birizenerji.com
 • Hakkımızda
  Biriz Enerji, yenilenebilir enerji endüstrisinin işletme ve bakım faaliyetleri kapsamında, termal muayene ve yazılım hizmetleri sağlayıcısıdır. Şirketimiz 2018 yılından bugüne, teknolojiye yön veren alanında lider firmalar ile ortak çalışmalar yürütmekte ve drone teknolojisi destekli projeler ile müşterilerinin iş ve operasyon etkinliğini iyileştiren stratejiler geliştirmektedir.

  Misyonumuz
  Projelerimiz, çözümlerimiz ve iş ahlakımız ile yüksek standartlarda kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Yenilenebilir enerji endüstrisinin işletme ve bakım faaliyetleri kapsamında sağladığımız hizmetleri, ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve standartlara bağlı kalarak gerçekleştirmektir.

  Vizyonumuz
  Ulusal ve uluslararası tanınırlığa sahip, yüksek katma değerde yenilikçi projeler geliştiren ve küresel kültüre sahip bir şirket olmaktır.a

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Biriz Enerji”