Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

boru bükme

boru bükme, profil kıvırma, kurtağzı, malafalı, cnc boru bükme, cesurbend, şahinler, Silindir Kıvırma Makinaları,Hidrolik Presler,Hidrolik Kombine Makaslar,Profil Boru Kıvırma Makinaları,Delme Makinaları,Bombe ve Sac İşleme Makinaları,Bombe Presleri,Hydraulic Ironworker,Pipe Bending,Pipe Plate Beam Section Bending,Dish End Machine,Flanging Machine,Steelworker,Plate Rolling

Cesurbend Makina Yedek Parça İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

 

2014 yılında kurulan Cesurbend Makina günümüzde dünya genelinde kullanılan boru şekillendirme makinalarının Türk imalatçısı olarak üretim gerçekleştirmektedir. Bursa’da, tamamen Cesurbend tarafından tasarlanan ve üretilen hidrolik sıkma boru bükme makinaları, malafalı-malafasız boru ve profil bükme makinaları, çift kafa boru ve profil bükme makinaları, üç toplu boru ve profil kıvırma makinaları, boru polisaj makinaları,boru ucu form makinaları, yatay pres makinaları, sıvama tipi profil bükme makinası ile aksesuar ve yedek parçaları piyasaya sürmüştür. 2019 yılında bünyesine silindir ve kordon makinalarını da ekleyerek ürün yelpazesini genişletmiştir. Güçlü deneyim ve sürekli yenilenen altyapı ile Cesurbend, yüksek verimlilik ortaya koyan makineler üretmek için kullandığı teknolojiyi günden güne geliştirmektedir.

Cesurbend ürettiği ve sunduğu makinalarla, hastane ekipmanları, mobilya sektörü, tarım makinaları sektörü, park ve bahçe ekipmanları, eğitim araç ve gereç sektörü, yat-gemi sektörü, inşaat sektörü, otomotiv sektörü, gıda ekipmanları sektörü, ısıtma ve soğutma gibi sektörler başta olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren firmalara hizmet sağlamaktadır.

Güleryüzlü, bilgili satış ve müşteri hizmetleri personeli ile müşteri ve bayilere satış-destek sunmaktadır. Firmanın amacı; bükme ve imalat ihtiyaçlarının yüksek kalitedeki makineleri uygun fiyata sunarak karşılanması ve karlı çözümler üretmek, müşteri ve bayilerle uzun vadeli ilişkiler geliştirmek hedeflenmektedir. Cesurbend, Bursa’da üretilen ürünlerin kalitesini ülke dışındaki firmalara da yansıtmaktadır. İhracat yapılan ülkeler arasında Hollanda, A.B.D., Özbekistan, Polonya, İngiltere, Katar, B.A.E., İrlanda,Kosova,Ürdün,Afganistan,Güney Afrika,Sırbistan, Estonya, Almanya, Hindistan, Litvanya, Romanya, Gürcistan, Fransa, Arnavutluk, Azerbaycan, Kırgızistan, Bulgaristan, Kuveyt, Irak, İsrail, Cezayir, Fas, Tunus, Danimarka gibi birçok ülke bulunmaktadır.

2017 yılında Bravebend markasını da bünyesine katan firmamız yaptığı işin sonuna kadar arkasında olan bir ahlak anlayışını hiçbir zaman unutmamaktadır.

Cesurbend-Bravebend markaları ile yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılım gösterip müşterilerle arasındaki fiziksel mesafeyi kaldırarak düşünce, istek ve beklentilerin paylaşılmasına olanak sağlamaktadır.

Bugün Çalı Bursa’da 1000 m2’lik alana sahip üretim tesisi ile tam müşteri memnuniyeti ve kalite sağlayarak boru şekillendirme makinası üretimine devam etmektedir.

Tüm Boru ve Profil Şekillendirme
İşlemlerine Uygun Makine Çözümleri

Site HaritasıAnasayfaÜrünlerServislerAksesuarlarTeknik BilgiİletişimİletişimOfis : +90 (224) 243 47 00Yurt İçi Satış : +90 (553) 383 06 06Yurt Dışı Satış : +90 (545) 243 47 00Mailinfo@cesurbend.comsales@cesurbend.comAdresÜrünlü Mh. İzmir Yolu Cd. No:421/A
Nilüfer/BURSA

Aydınlatma Metni için tıklayın
Web Tasarım Sanalnet İnt. Hiz. Tarafından Yapılmıştır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “boru bükme”