Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Bostancı Çilingir

Bostancı bölgesinde bulunan firmamız siz değerli müşterilerimizin, tüm çilingir işlemlerinde, deneyimli kadrosu ile hizmetinizdedir.

  • Gönderici Adı: Bostancı Çilingir
  • Gönderici E-postası: bostancicilingir@outlook.com.tr
  • Gönderici URL’si: https://bostancicilingir.net
  • https://bostancicilingir.net
    https://bostancicilingir.net

Bostancı Çilingir
İstanbul Bostancı çilingir olarak tüm Bostancı’da ki müşterilerimize 12 senedir hizmet sunmaktayız. Tüm marka model kapı ve kilitlerin bakımını yapan yetkili firmayız. Sizde bostancı’da çilingir arıyorsanız firmamıza 24 saat ulaşarak çilingir talep edebilirsiniz.

Çilingirler, insanların hayatlarını kurtarmak ile bilinen bir sektördür. Bu sektörde Bostancı çilingir olarak bizler de yer almaktayız. Özellikle de insanların dalgın oldukları zamanlarda, direkt olarak evde anahtar unutma gibi bir huyları meydana gelir. Bazen evde bir başkasının olması ile kapı açılabilir olsa da, çoğu zaman durum bu gibi pek de parlak değildir. Kaldı ki sadece anahtarın evde unutulması ile değil; aynı zamanda anahtarın kapının arkasında unutulması gibi bir durum ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle de çilingirlerin eve çağırılmasının en çok nedenlerinden birisi de; anahtarın kilit içerisinde kırılması olacaktır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınız zamanda ise, 7/24 olacak şekilde bizlere ulaşabilirsiniz.

Bostancı Anahtarcı
Bostancı anahtarcı olarak başlıca sunduğumuz hizmetler,

Kapı açımı,
Kilit değişimi,
Kilit onarımı,
Parmak izi cihaz montajı & kurulumu,
Oda kapısı açımı,
Kilit montajı
Araç kapısı açımı,
Anahtar kopyalama,
Kasa açımı

 

Tüm işlemler için irtibat numaramız: 0553 233 03 33

Bostancı çilingir numarası : 0553 233 03 33

Çilingirler sayesinde artık açılmayacak kapı kalmayacak diyebiliriz. Kilit kısmının değişmesinin diğer bir sebebi ise; eve hırsız girmesidir. Hırsızlar bazı kapıları oldukça kolay bir biçimde açabilirler. Evden çaldıklarının yanı sırasında da, kapıyı bir daha kullanılamaz hale getirecekler. Böyle bir durumda ise artık kapı kilidinin değişmesi gerekecektir. Tam da bu gibi durumlarda Bostancı anahtarcı olarak sizlere yardımcı olacağız.

Kilit açma, kapı kilidi değiştirme ve diğer tüm kilit işlemlerinde sizlere yardımcı olabilmek adına her an hizmet vermekteyiz. Özellikle de profesyonel ekibimiz sayesinde, her an sizlerin tüm kapı kilidi açma ve değiştirme işlemlerinde yardımcı olacağız. Bu sayede de açılmayacak kapı bırakmayacağız.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir