Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Bu Bir Oyun – Oyun Haberleri

Bu Bir Oyun, yıllarını oyuna adamış kişilerin birazda bu oyunlarla alakalı gelişmeleri,yenilikleri öğrenmek için kurulmuş bir kuruluş.
1 Ağustos 2017 yılında hayata geçmiş ve hayatlarını oyunlara adayan 7’den 70’e herkese yön gösteren bir site.
Peki bu sitede neler var?
İsminden de anlaşıldığı gibi oyunlarla alakalı her şey var LOL CT en çok sevilen kategorilerimizden ee ara sıra teknoloji haberleri vs. paylaşıyoruz. Bunun dışında sizin ve bizim en sevdiğimiz kategori olan Bedava Steam Kodları var. Her gün sizlere bulduğum oyun kodlarını vermeye çalışıyoruz. Daha bir çok şey için sende aramıza katıl.

Vizyonumuz

Bu Bir Oyun olarak yaklaşık olarak 3 senedir oyun haberleri üzerinden yayın hayatımıza devam ediyoruz. Kafamıza koyduğumuz Türkiye’nin lider oyun haberleri olma vizyonumuz ile yolumuza devam ediyoruz. Oyunculara internetten oyunlarla alakalı edinebilecek bütün bilgileri vermeye çalışıyoruz. 3 senedir devam eden bu projemiz yayın hayatının sonuna kadar en iyisi olma yolunda ilerleyecektir.

Misyonumuz

Bu Bir Oyun olarak 3 yıldır oyun haberleri üzerine yazılar yayınlıyoruz ve yüz binlerce kişiye bu yazdıklarımızı okuttuk. Okurlarımız arasında en çok edilen şeyler dağıttımız bedava steam kodlarıdır, bu sayede çoğu okurları kitlemize kattık ve tanınmamıza büyük bir vesile oldu.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir