Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Bursa Oto Kurtarma

Yolda Kalma, Veya Kaza anında Arayabileceğiniz güvenilir en büyük Bursada Çekici ve Kurtarıcı firmasıyız. Tüm Gün boyunca hizmet sağlayan ve Bursanın her yerinde Mobil Araç Çekme ve Son sistem teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere 24 Saat boyunca hizmet sağlamaktayız. Geniş Araç Filomuz sayesinde Tüm tip marka ve model farketmeksizin araçlarınızı Çekiyoruz veya Kurtarıyoruz.

otokurtarma.
Bursa Oto Kurtarma
 • Gönderenin Adı: oktay
 • Gönderenin E-postası: coksohbetnet@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.ademotokurtarma.com
 • Bursa Kurtarıcı Numaraları
  ÇekiciBursa’da Acil Kurtarıcıya mı ihtiyacınız mı var ?

  Yolda Kalma, Veya Kaza anında Arayabileceğiniz güvenilir en büyük Bursada Çekici ve Kurtarıcı firmasıyız. Tüm Gün boyunca hizmet sağlayan ve Bursanın her yerinde Mobil Araç Çekme ve Son sistem teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere 24 Saat boyunca hizmet sağlamaktayız. Geniş Araç Filomuz sayesinde Tüm tip marka ve model farketmeksizin araçlarınızı Çekiyoruz veya Kurtarıyoruz.

   

   

  En Yakın Kurtarıcı Firması : Konum Atın Gelelim
  Bursanın neresinde olursanız olun firmamız size 15 dakika gibi bir sürede ulaşmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız araç çekimi ve kurtarımı hakkında geniş bilgiye sahip olmanın avantajları ile tüm sorunlarınızı en kolay ve hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Bursa’nın tüm ilçelerini avucunun içi gibi bilen firma çalışanlarımıza ulaşmak için aşağıdaki numaraları arayarak tek yapmanız gereken şey yerinizi bildirmek veya konum atarak ustalarımızın sizlere ulaşmasını sağlamak olacaktır.

   

   

  Geniş Araç Filomuz ile Hizmette Sınır Tanımıyoruz :
  Araçlarınızın çekilmesi veya kurtarılması için özel olarak dizayn edilen Çekici araçlarımız her türlü kaza veya kurtarma esnasında tüm ekipmanları ile birlikte araçlarınıza zarar vermeden kurtarıyor. İş güvenliği ve insan sağlığını kendisine rehber edinen firmamızda tüm araç çekimlerinde en hassas ve hasarsız çekilme işlemi uygulanmaktadır. Ağır iş makineleri için ayrı Kurtarma aracı, Otomobil – ve Midibüs için hafif kasa olarak bahsettiğimiz araçlarımızla tüm araçlarınızın taşınma işlemi yapılmaktadır.

  Bursa minibüs kurtarma

  bursa otomobil çekici

  bursa midibüs çekici

  bursa otomobil kurtarma

  bursa acil çekici numaraları

  bursa araç taşıma firmaları

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 yorum “Bursa Oto Kurtarma”