Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Bursa Tadilat Dekorasyon

2015 yılından beri mimarlık ve tasarım projeleri alanında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çeşitli proje üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin hayal ettikleri projeleri hayata geçirerek Bursa’da yeni bir tasarım algısı oluşturmak hedefindeyiz.

Tasarım sektöründe her geçen gün gelişen ve yeni tasarımların müşterilerimiz ile buluşmasını sağlayan öngörü birinci önceliğimizdir. Firmamız bünyesinde yer alan mimarlarımız tarafından ortaya konulan yenilikçi, akılda kalıcı ve özgün projeler ile her geçen gün büyümek ve gelişimimizi ilerletmek vizyonumuzdur. Üretimlerimiz esnasında teknolojinin son ürünlerinden faydalanarak kalitemizi ortaya koymamız gerektiğinin bilincinde hareket etmekteyiz.

  • Gönderenin Adı: Süleyman Açıkgöz
  • Gönderenin E-postası: suleymanacikgoz16@gmail.com
  • Gönderen URL’si: https://bursatadilatcim.com/
  • https://bursatadilatcim.com/
    https://bursatadilatcim.com/

     

Hakkımızda
2015 yılından beri mimarlık ve tasarım projeleri alanında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çeşitli proje üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin hayal ettikleri projeleri hayata geçirerek Bursa’da yeni bir tasarım algısı oluşturmak hedefindeyiz.

Tasarım sektöründe her geçen gün gelişen ve yeni tasarımların müşterilerimiz ile buluşmasını sağlayan öngörü birinci önceliğimizdir. Firmamız bünyesinde yer alan mimarlarımız tarafından ortaya konulan yenilikçi, akılda kalıcı ve özgün projeler ile her geçen gün büyümek ve gelişimimizi ilerletmek vizyonumuzdur. Üretimlerimiz esnasında teknolojinin son ürünlerinden faydalanarak kalitemizi ortaya koymamız gerektiğinin bilincinde hareket etmekteyiz.

Bursa Sineklik Yapımı
BURSA SİNEKLİK YAPIMI
Yaz aylarında oturma odanıza ya da yatak odanıza temiz hava girmesini, ama sivrisineklerin, sineklerin ve diğer böceklerin dışarıda kalmasını istersiniz. Bursa Mudanya, İnegöl, Kestel, Osmangazi, Orhangazi, İznik, Özlüce, Görükle,Gemlik, Kurşunlu, Kumla’da pvc ve ahşap pencerelerinize sineklik yapıyoruz. Vızıldayan sinekler tarafında rahatsız edilmeden temiz hava almak için sineklikler ideal çözümdür.

Sineklik Sistemleri; pencere, kapı vb. yerleriniz için yerine özel plise sineklik, stor sineklik, sürme sineklik sistemlerimiz MCM İnşaat ta mevcuttur. Stor Sineklik, Yatay Stor Sineklik, Menteşeli Kapı Sineklik, Sabit Sineklik, Kayar Sürgü Sineklik, Pratik Sineklik olmak üzere Sineklik Sistemleri.Sineklik bilinenin aksine standart ölçülerde olmaz detaylı ölçü ve sağlam malzemeye dikkat ediyoruz bu yüzden sektörün en iyisi ve en çok müşteri memnuniyetine sahibiz.

Sineklik sistemleri kolay kullanılan ve tüm alanlara uygulanabilen bir sistemdir. Farklı renklerde üretimi olan bu ürünleri istediğiniz ebatlarda satın alabilirsiniz. Balkon kapıları, boydan boya camlar veya küçük havalandırmalar her türlü haşerenin veya sineğin girebileceği ortamlarda kullanabileceğiniz sineklik sistemleri tek veya birden fazla kanat şeklinde üretilebilmektedir. Sabit sineklikler olduğu gibi katlanır sistemli sineklik modelleri de bulunmaktadır.

BursaTadilatcim.com
+90 542 588 07 32

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir