Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Hasan Duygulu

Burun estetiği uzmanı olan Hasan Duygulunun kliniği İstanbul’un merkezi bir konumu olan Şişli’de bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizi rinoplasti hakkında bilgilendirmek ve görüşmelerimizi sağlamak için kliniğimize bekleriz

 

Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Hasan Duygulu
Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Hasan Duygulu

After graduating from Dokuz Eylül University Faculty of Medicine in 2009, Duygulu worked as an assistant at İzmir Tepecik Training and Research Hospital for 5 years and completed his master’s degree in ENT & Head and Neck Surgery. Duygulu, whose interest in aesthetic and reconstructive surgeries of the face started during his assistant years, has advanced his studies and education in this direction since the last 2 years of his assistantship.

He undertook higher specialist training in Otolaryngology, Head and neck surgery in İzmir and sub-specialised in facial plastic surgery, with a research interest in Facelift and rhinoplasty operations.

Duygulu is a member of European Academy of facial plastic surgery (EAFPS) community and Facial Plastic surgery community of Turkey(TPCD). Duygulu, who attended numerous congresses organized by Eafps and TPCD, Dr. He participated in the deep plane face lift surgeries of Giovanni Botti and Dr Michele Pascali in Italy and received cadaver dissection training. Duygulu, who has nearly 15 years of rhinoplasty and revision rhinoplasty experience, has 8 years of composite deep plane face lift surgery experience and has conducted research on facial rejuvenation surgeries. He has managed to satisfy his patients by paying the highest level of care to the deep plane face lift and other facial rejuvenation surgeries that he enjoys performing.

Duygulu; he continues to serve his patients with his team in his own clinic located in Nişantaşı, Istanbul. He performs his surgeries in a fully equipped private hospital close to his clinic, which also provides intensive care services. Protecting patients from possible risks of surgery has always been Duygulu’s priority.

Why Dr. Hasan Duygulu?
Expert Team
Professional Doctor, Nurses and your personal Patient Coordinator

Patient Monitoring
Close follow-up of your routine controls and examinations.

Professional Experience
Over 10 years of experience and over 6000 successful operations

24/7 Accessibility
Professional team you can reach at any time of the day

Reviews
Some of the 6000 Patients Who Chose Dr. Hasan Duygulu
Share your comments with us on any platform you wish;

Contact Us
You can contact us for information about aesthetic procedures and to make an appointment.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olan Duygulu, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 5 yıl asistan olarak çalıştıktan sonra KBB & Baş Boyun Cerrahisi alanında yüksek lisansını tamamladı. Yüzün estetik ve rekonstrüktif ameliyatlarına olan ilgisi asistanlık yıllarında başlayan Duygulu, asistanlığının son 2 yılından itibaren çalışmalarını ve eğitimini bu yönde ilerletti.

İzmir’de Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi alanında yüksek uzmanlık eğitimi almış ve Yüz Estetiği ve Rinoplasti operasyonları üzerine araştırma yaparak yüz plastik cerrahisi alanında yan dal uzmanlığı yapmıştır.

Duygulu, Avrupa Yüz Plastik Cerrahisi Akademisi (EAFPS) topluluğu ve Türkiye Yüz Plastik Cerrahisi Topluluğu (TPCD) üyesidir. Eafps ve TPCD tarafından düzenlenen çok sayıda kongreye katılan Duygulu, İtalya’da Dr. Giovanni Botti ve Dr Michele Pascali’nin derin düzlem yüz germe ameliyatlarına katılmış ve kadavra diseksiyon eğitimi almıştır. 15 yıla yakın rinoplasti ve revizyon rinoplasti deneyimi olan Duygulu, 8 yıllık kompozit derin düzlem yüz germe ameliyatı deneyimine sahiptir ve yüz gençleştirme ameliyatları üzerine araştırmalar yapmıştır. Gerçekleştirmekten keyif aldığı derin düzlem yüz germe ve diğer yüz gençleştirme ameliyatlarına en üst düzeyde özen göstererek hastalarını memnun etmeyi başarmıştır.

Duygulu; İstanbul Nişantaşı’nda bulunan kendi kliniğinde ekibiyle birlikte hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Ameliyatlarını kliniğine yakın, yoğun bakım hizmeti de veren tam donanımlı özel bir hastanede gerçekleştiriyor. Hastaları ameliyatın olası risklerinden korumak Duygulu’nun her zaman önceliği olmuştur.

Neden DR. Hasan Duygulu?
Rinoplasti ve revizyon rinoplasti alanında 15 yıla yakın tecrübemin yanı sıra kompozit derin plan ve yüz germe ameliyatında da 8 yıllık tecrübem bulunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübelerim ve aldığım eğitimlerle hastalarımın hayallerindeki burunu ve istediği yüz hatlarına sahip olmalarına yardımcı oluyorum.

Uzman Ekip
Profesyonel Doktor, Hemşireler ve kişisel Hasta Koordinatörünüz

Hasta Takibi
Doktorumuz ile rutin kontrol ve tetkiklerinizin yakın takibi

Profesyonel Deneyim
10 yılı aşkın tecrübe ve 6000’in üzerinde başarılı operasyon

7/24 Erişilebilirlik
Günün her saati ulaşabileceğiniz profesyonel ekip

Yorumlar
Dr. Hasan Duygulu’yu seçen 6000 Hastadan Bazıları
Yorumlarınızı dilediğiniz platformda bizimle paylaşın;

Bizimle İletişime Geçin
Estetik işlemler hakkında bilgi almak ve randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Hasan Duygulu”