Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Cağlar Gıda Konya kahvehane kahveci malzemeleri

Cağlar Gıda Konya kahvehane meyveli aromalı içecekler, kahvehane ekipmanları malzeme fiyatları, toptan kahvehane çay ocağı malzemeleri, toptan çay ocağı kahvehane kıraathane ürünleri fiyatları, 2.el kahvehane malzemeleri, komple kahvehane malzemeleri, çay ocağı malzemeleri kahvehane malzemeleri masa sandalye tabure, masa örtüsü, satılık kahvehane malzemeleri, kahvehane masa sandalye, 2.el kahvehane masa sandalye fiyatları, kahvehane kahve ve çikolata içecekler, kahvehane çay kazanı, bakır çay kazanı, kahvehane çay tabağı, çaycı markası, kahveci çay tepsisi, kahveci bardak kapağı, kahveci çay kaşığı, kahvehane ahşap okey takımı, plastik okey takımı, okey zarı, kahvehane tavla tavla pulu tavla zarı, santranç takımı, ikinci el iskambil kağıdı, kahvehane kahveci malzemeleri, kahvehane içecekleri,

 • Gönderen Adı: Cağlar Gıda
 • Gönderen E-postası: inf@kahvehanemalzemeleri.com.tr
 • Gönderen URL’si: https://www.kahvehanemalzemeleri.com.tr
 • Cağlar Gıda Konya kahvehane kahveci malzemeleri
  Cağlar Gıda Konya kahvehane kahveci malzemeleri

  Hakkımızda
  ÇAĞLAR GIDA; Konya’da uzun yıllardır Kahvehane malzemelerinin imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

  Firmamız; Kaliteli üretim politikasıya, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman kaliteli ürün ve ekonomik fiyat ilkesi ışığında üretimine devam etmektedir.

  Ürün Halkamızın İçinde; Meyveli ve aromalı içecekler, kahve ve çikolata içecekler, çaylar, oyun grubu ürünler, çay kazanları, masa ve sandalyeler, masa örtüleri, çay tabakları, kahvehane malzemeleri ile diğer kahvehane ekipmanları yer almaktadır. Ürünlerimizi ülkemizin her köşesine gönderiyoruz.

  Bir kahvehanenin ihtiyacı olana bütün ürünleri A’dan Z’ye firmamızdan temin edebilirsiniz. Pazarladığımız ürünlerin tamamına yakını firmamızın üretimi olan ürünlerdir. Kahvehane malzemelerinde kalite ve ekonomik fiyatı bir arada sunuyoruz.

  Kahvehane içeceklerinin tamamı firmamızda üretilmektedir. İçeceklerimiz kalite sertifikası sahibidir.

  Kahvehane açmak isteyen kişiler, kahvehane malzemelerini pek çok ayrı tedarikçiden temin etmek durumunda kalıyordu. Aynı zamanda yüksek maliyetlere satın almak zorunda kalıyordu. Bunun önüne geçmek için, tüm kahvehane malzemelerinin satışını yapıyoruz.

PARS Lazer kesim yedek parçası imalatı

PARS Lazer kesim yedek parçası imalatı

PARS Konya fiber lazer kesim parçaları, lazer kesme makinesi yedek parçası, lazer kesim makine yedek parça, fiber lazer kesim makinesi yedek parçaları, […]

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir