Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

CAN Fabrika Otopark Yol Çizgisi İşaretleri Konya

CAN Konya fabrika iş güvenliği çizgisi, fabrika otopark yol çizgisi, epoksi zemin kaplama, fabrika içi yol çizgisi, fabrika zemin boyama, açık alan zemin boyama, asfalt çizgi boyama, otopark yol çizgisi, fabrika içi yol ve yön çizgileri, fabrika ve tesis çizgileri, otopark çizgi boyama, engelli figürü, spor alanı çizgileri, otopark rampa çizgisi, fabrika isg çizgi, Fabrika otopark yol çizgisi, iş güvenliği çizgisi, bisiklet yolu çizgisi, hissedilebilir yol çizgisi, fabrika yön çizgisi, Zemin yol pürüzlendirme, Silinmez Çizgi,

 • Gönderenin Adı: Can Trafik
 • Gönderenin E-postası: inf@otoparkcizgisi.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.otoparkcizgisi.com.tr
 • CAN Fabrika Otopark Yol Çizgisi İşaretleri Konya
  CAN Fabrika Otopark Yol Çizgisi İşaretleri Konya

  Hakkımızda

   

  CAN TRAFİK; Yıllardır otopark ve fabrika çizgilerinin çizlmesi ve işaretlemeler yapılması alanında faaliyet göstermektedir. Sektörde hizmet verdiğimiz ve uzmanlaştığımız boya dekorasyon hizmetlerimiz yanı sıra otopark çizgisi, yol çizgisi, iş sahalarındaki uyarı ve ikaz sistemleri ve çizgileri hizmetini de yürütmekteyiz.

  Can Otopark ve Yol Çizgisi olarak yaptığımız işler:

  Tek kompenantlı yol çizgisi, çift kompenantlı yol çizgisi, yol ve otopark çizgileri, duvar ve kolon şeritleri, duvar zebra veya ofset taramaları, hız kesiciler, iş sahaları, fabrikalar, kolon numaralandırma, kolon ve duvar taramaları, engelli işaretleri, spor sahaları, yaya geçitleri, yönlendirme okları ve epoksi zemin kaplama, beton silimi ve beton parlatma hizmetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmekteyiz.

  Hizmet verdiğimiz sektör aynı zamanda görsellik ve dekorasyon sektörüdür. dekorasyon ve görselliğin birleşiminden sanat esri gibi projeler ortaya çıkar.

  Kaliteli malzemenin ve usta işçiliğin olmadığı yerde, ortaya güzel dekorasyonlar çıkamaz. “Yaptım, Oldu” anlayışı asla firma prensip sınrlarımızın dışındadır.

  İletişim Talep
  Telefon : +90 530 353 65 15

  Mobil : +90 530 353 65 15

  Whatsapp : +90 530 353 65 15

  Hızlı Menü
  FABRİKA OTOPARK ÇİZGİLERİ

  FAALİYET VİDEOLARI

  İLETİŞİM TALEP

  Copyright © CAN TRAFİK Fabrika ve Otopark Çizgileri
  Konya otopark çizgisi, kapalı otopark çizgisi, açık otopark çizgisi, fabrika çizgisi, fabrika yol çizgisi, fabrika otopark çizgisi, fabrika iş güvenliği çizgisi, fabrika çizgisi, fabrika yol çizgisi, Konya fabrika otopark çizgisi, fabrika iş güvenliği çizgisi, fabrika forklift yolu çizgisi, fabrika araç park çizgisi, Epoksi zemin kaplama, beton zemin parlatma, zemin silme temizleme, beton silme parlatma, mozaik silme cilalama, epoksi zemin parlatma

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir