Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

CAN Pergole Tente Otomatik Tente Çadır Branda

CAN TENTE Konya tente, elle açılır tente, kışlık kapatma, kafe restoran şemsiyesi, bahçe plaj şemsiyesi, asma germe tente, yarasa tente, karpuz tente, körüklü tente, balkon tentesi, açılır kapanır tente, şeffaf kapatma, kış bahçesi tentesi, kışlık kapatma tente, motorlu cam kapama, otomatik cam kapama, şeffaf kapatma, otomatik şeffaf kapatma, kış bahçesi, açılır kapanır motorlu cam kapatma, açılır kapanır şeffaf kapatma, sürmeli kapı, sürme kapı, hebeschiebe sürme kapı, volkswagen kapı, garaj kapısı, zip perde, otomatik kepenk, otomatik kepenk, garaj kepenk, motorlu kepenk, sac kepenk, Şantiye çadırı, inşaat çadırı, depo çadırı, taziye çadırı, düğün çadırı, solucan çadırı, mantar çadırı, pazarcı çadırı, iftar çadırı, cenaze çadırı, sürgülü cam kapı fiyatları ve modelleri, mutfak sürgülü cam kapı, sürgülü cam kapı fiyatları, balkon sürgülü cam kapı fiyatları, mutfak sürgülü cam kapı fiyatları, sürgülü cam mutfak kapısı, pergole tente, motorlu tente, kumandalı tente, polikarbon tente, otomatik tente,

 • Gönderenin Adı: Can Tente
 • Gönderenin E-postası: inf@canpergoletente.com
 • Gönderen URL’si: http://www.canpergoletente.com
 • http://www.canpergoletente.com
  http://www.canpergoletente.com

  CAN TENTE; Konya’da tente ve alüminyum ürünlerin imalat, satış ve montajı alanında hizmet vermektedir.

   

  “Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” sloganıyla çalışmakta olan firmamız, müşteri memnuniyetini zirvede tutma gayretinden asla taviz vermemektedir. Kalitenin sözle değil, icraatla olduğunun arakasındayız. Bunu yaşatmak için çalışmaktayız.

   

  Hizmet düsturumuzda; “Yarından sonra başlıyoruz, malzeme gelmedi veya usta hasta oldu” gibi derinliği olmayan sözlerle müşterimizi oyalamak yoktur. İşe başlarken müşterimize işin başlangıç ve bitiş tarihini vermek en önemli prensibimizdir.

   

  Ürün Halkamızın İçinde;

   

  Pergole tente, kafe, restaurant ve bahçe şemsiyesi, polikarbon tente, çift açılır kartal tente, tek açılır mafsallı tente, karpuz tente, körüklü tente, membran asma germe çadır, şeffaf kapatma, şantiye ve depo çadırı, halı saha çadırı, düğün ve taziye çadırı, solucan ve hayvan çadırı, araç tenteleri, sürgülü cam kapı, cam tavan, motorlu cam kapama, katlanır cam balkon, otomatik kepenk, garaj kapısı, zip perde, hebeschiebe sürme kapı, volkswagen kapı ile alüminyum doğrama ürünler yer almaktadır.

   

  Ürünlerimize talebiniz olduğunda, bir telefonunuz bizim için yeterlidir. Talep edilen ürün hakkında müşterimizi detaylı bilgilendirmek, en önemli görevimizdir.

   

  Geçen zaman içinde, arkamızda bizlere teşekkür eden pek çok mutlu müşteri bıraktık. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir