Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Ankara Çankaya Nakliyat firması olarak sizlere 15 yılı aşkın bir süredir profesyonel bir şekilde hizmet verebilmenin gurur ve motivasyonu ile, yeni nesil taşımacılık sistemlerini kullanarak sorunsuz nakliyat hizmetleri veriyoruz. Çankaya evden eve nakliyat süreçlerinizde bir profesyonel nakliyat firması arıyorsanız ve en mantıklı tercihi yapmak istiyorsanız, firmamız sizin için biçilmiş kaftan. Hemen bize ulaşın ve Çankaya nakliyat talebinde bulunun.

 • Gönderenin Adı: Osman Yucel
 • Gönderenin E-postası: cankayanakliyat98@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.ankaracankayanakliyat.com/
 • https://www.ankaracankayanakliyat.com/
  https://www.ankaracankayanakliyat.com/

  Hakkımızda

  Türkiye dünyanın en büyük ülkeleri arasında yer almakta ve gelişmeye devam eden ülkemizde nakliyat ihtiyacı da artarak devam etmektedir. Ankara Çankaya Nakliyat olarak bizlerde dinamik ekibimiz ile şevkle çalışarak bu ihtiyacın karşılanması için hizmet vermektedir. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta üst düzey müşteri memnuniyeti sağlıyor olmamız ile müşteri portföyümüzü gün geçtikçe genişletiyor olduğumuzdur. Alanında profesyonel ekiplerimiz ile bireysel olduğu gibi kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınızın da karşılanması noktasında yanınızda yer almaktayız. Yılın her günü çalışmakta ve nakliyesini bize emanet ettiğiniz eşya, ürün ve malların mümkün olan en kısa sürede hedefine ulaşmasını sağlamaktayız.

  Kurumsal bir firma olarak işimizde kaliteyi ön planda tutmakta ve eşya, mal ve ürünlerin zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Kurumsal bir firmada düzenli bir iş sahibi olmak isteyen kişiler için yeni iş olanakları sunmaktayız. Bütün personelimize iş başı eğitimi vermenin yanında ayrıca düzenli eğitimler vermekte ve testler yapmaktayız. Bu şekilde sıfır hata ile hizmet verebilmeyi başarmaktayız. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli noktalardan birisi hizmetlerimizde aksama olmaması için planlı olarak çalıştığımız ve bütün hizmetlerimizin yetkili arkadaşlarımız tarafından koordine edildiğidir. Evini taşıyacak kişiler için verdiğimiz eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi desteği ile yorulmadan taşınabilmelerini ve memnun olmalarını sağlamaktayız.

  Hizmetlerimiz

  Ankara merkezli olan firmamız çok büyük bir şehirde hizmet veriyor olduğunun bilincindedir ve artan talepleri karşılamak için büyümeye devam etmektedir. Firmamız ülkemizin her noktasına üstün kalitede hizmeti götürmekte oluşturduğu nakliyat zinciri ve her sektöre yönelik araçları ile de ürün ve mallarınızın zarar görmeden bozulmadan nakliyesini gerçekleştirmektedir. Bireysel olarak hizmet alan kişiler için ise paketleme ve ambalajlama desteği vermekte, üst katlarda olan eşyalar için portatif asansör sistemleri kullanmaktadır. Hakkımızda belirtmemiz gereken önemli noktalardan birisi her müşterimiz için uygun fiyatlı ve özel çözümler üretiyor olduğumuzdur. Genel olarak hizmetlerimizi şu başlıklarda belirtmemiz mümkün olmaktadır.

  Evden eve nakliyat
  Ofis taşımacılığı
  Parça eşya taşımacılığı
  Kurumsal nakliyat
  Şehir içi nakliyat
  Şehirlerarası nakliyat
  Sigortalı nakliyat
  Paketleme ve ambalajlama
  Depolama
  Asansörlü nakliyat

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir