Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Casella Koltuk

Casella markasının mağaza ve eticaret satışını gerçekleştiriyoruz. Bekleme koltukları, misafir koltukları, ofis kanepeleri ve proje koltukları gibi son derece modern ve rahat koltukların satışını yapıyoruz.

 • Gönderici Adı: Ahmet Aktaş
 • Gönderici E-postası: info@koltuk.com
 • Gönderici URL’si: https://www.koltuk.com/
 • https://www.koltuk.com/
  https://www.koltuk.com/

  HAKKIMIZDA
  AKR Ofis Ve Eğitim Mobilyaları şirketi 2008 yılında Ahmet Aktaş tarafından kurulmuştur. Mesleki eğitim ve yılların getirdiği iş tecrübesini, kurduğu şirket ve ekibiyle en iyi hizmet vermeyi hedef alarak, ilkeli çalışma anlayışıyla devam ettirmektedir.

  Mimari Uygulama Aşamalarımız

  Uygulamanın yapılacağı konumda detaylı bir keşif çalışması yapıyoruz.
  Keşif sonucunda elde edilen bilgilere ve müşterimizin arz ve talepleri doğrultusunda projemizi dijital ortamda şekillendiriyoruz.
  Mekanda uygulamaya başlamadan önce tekrar müşterilerimizin tercih ve beğenisine sunuyoruz.
  Müşteri isteği doğrultusunda belirlenen malzemelerin, tasarlanan mobilya ve aksesuarların tedariğini sağlıyor, uygulamaya başlıyoruz.
  AKR Ofis ve Eğitim Mobilyaları şirketi, satış öncesi olduğu gibi satış sonrası hizmetlerinde de yılların getirdiği iş tecrübesi ile müşterilerini memnun ediyor. Seçtiğiniz ürün ve mobilyaları, sizlere; hızlı, güvenilir ve sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Ücretsiz kurulum hizmetimiz ile mobilyaların doğru kurulumunu sağlıyoruz. Emek ve çabalarımıza rağmen mobilyalarınızı teslim alma sürecinde bazı sorunlar olduğu taktirde, ekibimiz bunu en iyi şekilde çözecektir. Bunun için garanti verebiliriz.

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir