Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

CEBE Kamyon otobüs minibüs yedek parçası

CEBE; Konya ağır vasıta yedek parçası, kamyon otobüs fren parçası, scania ford kamyon yedek parçası, man hino kamyon yedek parçası, ısuzu mitsubishi kamyon yedek parçası, daf Chrysler kamyon yedek parçası, toyota nissan yedek parçası, suzuki mazda kamyon yedek parçası, kia fiat kamyon yedek parçası, bmc mercedes kamyon yedek parçası, iveco evobüs kamyon yedek parçası, volvo renault kamyon yedek parçası, neoplan temsa otobüs yedek parçası, perkins caterpillar turboşarj, hyundai case turboşarj, kardan mili, şaft askı takımı, kamyon otobüs dişlisi, kamyon fren kaliperi rulman, kamyon otobüs yedek parçası, iş makinası minibüs otomobil yedek parçası,

 • Gönderici Adı: Cebe Otomotiv
 • Gönderici E-postası: inf@cebeotomotiv.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.cebeotomotiv.com.tr
 • http://www.cebeotomotiv.com.tr
  http://www.cebeotomotiv.com.tr

  FİRMA PROFİLİ

  .

  CEBE OTOMOTİV; Konya’da Ağır vasıta, otobüs, minibüs, otomobil, zirai ve iş makinaları yedek parça satış ve pazarlama alanında faaliyet göstermekte olup, her türlü otomotiv yedek parça tedariği yapmaktadır.

  Profesyonelliğimizi tecrübemizle harmanlayarak, yüksek kalitede ürün ve hizmet sunuyoruz. Ürünlerimizi; Ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de pazarlıyoruz. Yedek parçalar sektör içinde orijinal ve yan sanayi ekipmanı olarak kullanılmaktadır.

  Ürün Halkamızın İçinde;

  Kardan mili mafsal istavrozları, şaft askı takımları, turboşarj üniteleri, fren aksamları, direksiyon pompaları, ön dingil tamir takımları, debriyaj, debriyaj merkezleri, rulmanlar, dişli aks ve motor aksamları yer almaktadır.

  Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

  Isıl işlem, taşlama, montaj, test laboratuvar üniteleri ve uzman kadrosuyla her aşamada Üretim uluslararası standart ölçülerde ve her bir ürünün aşama aşama kalite kontrolü yapılarak gerçekleştirilmektedir. Ürün kontrolü yapılarak düzenli ve sabit standartlarda mamul elde edilmektedir.

  Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak kalite politikamızdır.

  Cevdet CEBE

  Yönetim Kurulu Başkanı

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir