Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Çekmeköy Halı Yıkama

Çekmeköy Halı Yıkama 2002 yılından bu yana Çekmeköy ve çevresinde hizmet vermektedir. Çekmeköy Halı Yıkama sadece halı yıkama değil, koltuk, kilim, yorgan ve battaniye yıkama hizmeti de vermektedir. Müşteri memnuniyetini koşulsuz sağlama konusundaki hedeflerine ulaşmak için sürekli yol almaktadır. Temizlenecek eşyanızı evinizden işyerinizden direkt alarak yine aynı yere temizlenmiş eşyayı teslim etme prensibini son derece hızlı olarak gerçekleştiriyor. Yıkanacak eşyanın toplama ve dağıtımını konusunda uzmanlaşmış personeli ile sağlamaktadır.

 • Gönderenin Adı: Sıtkı Çakmak
 • Gönderenin E-postası: cekmekoyhaliyikama@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://haliyikamacekmekoy.net
 • , (33), NEDEN ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA?
  SÜPER HIZLI TESLİMAT
  “Halılarımı yıkayacak yer yok! Bu havada hayatta kurumaz bu halılar! Lekeler çıkmadı!” benzeri şikayetler geride kaldı, hiç dert etmeyin! Siz diğer hazırlıklarla uğraşırken halı, kilim, paspaslarınız hemen teslim alınıp yıkanıp kurutulup evinize teslim edilecek. Mis gibi kokan, yüzde yüz kurumuş halılarınızı artık sadece serin ve keyfini sürün.

  EŞSİZ HALI YIKAMA
  Her yıkamada halınızın ömrü daha da kısalır. Özellikle gereksiz sert fırçalama ve uzun süre kimyasal temizlik malzemeleri altında kalması halı ve kilimlerinizi yıpratır. Çıkarılması zor lekeler, renk solması, renk kaçması, yıpranmış halıların yarattığı görüntü kirliliği. Ne siz ne de halılarınız eziyet görmesin. Yıpratmayan temizlik malzemeleri ve yıkama işlemi ile eşsiz temizliği yaşayın.

  EN UYGUN YIKAMA
  Çok ucuza, süper hızlı ve hiç zahmet çekmeden tümü bir arada temizliğin keyfini yaşayın. Bu eşsiz kaliteyi en uygun fiyata temiz ederek asıl hesaplı alışverişinizi tamamlayın.

  HALI YIKAMA SERVİS BÖLGELERİMİZ
  Çekmeköy Halı Yıkama, Çekmeköy Hamidiye Halı Yıkama, Çekmeköy Mimar Sinan Halı Yıkama, Çekmeköy Mehmet Akif Halı Yıkama, Çekmeköy Çamlık Halı Yıkama, Çavuşbaşı Halı Yıkama, Çengeldere Halı Yıkama, Beykoz Yavuz Selim Halı Yıkama, Beykoz Çiftlik Halı Yıkama,

  Çekmeköy Halı Yıkama : Çekmeköy halı ve koltuk yıkama hizmetleri

  Halı Yıkama
  Hakkımızda
  Hizmetlerimiz
  Referanslar
  İletişim
  İletişim Bilgileri
  Kandil Sok. No:1
  Merkez Mah. Çekmeköy İstanbul
  info@haliyikamacekmekoy.net
  0 (533) 393 3554
  0 (216) 680 0808

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir