Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Cenaze Yıkama Aracı Klimalı Tabut Kayseri Cenaze Panelvan Cenaze Nakil Aracı

Cenaze yıkama aracı ve klimalı tabut imalatı yapan Kayseri cenaze araçları panelvan cenaze nakil aracı ve araç üstü cenaze yıkama araçları imalatı ve satışı yapmaktadır.

 

 • Gönderenin Adı: kcenaze2022
 • Gönderenin E-postası: web2@kaysericenazearaclari.com
 • Gönderen URL’si: https://www.kaysericenazearaclari.com
 • https://www.kaysericenazearaclari.com
  https://www.kaysericenazearaclari.com

  Cenaze araç ve gereç imalatında lider konumda olan Kayseri de faaliyet gösteren Firmamız, Cenaze bekletme ve yıkama araç gereçleri imalatında kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi, kullanım kolaylığı ve estetiği dolayısıyla müşteri nin tam memnuniyeti ön planda tutmaktadır. 35 yıllık piyasa tecrübesi, son 7 yıl sadece cenaze araç-gereçlerinin imalatı ve ülkemizin tümünü gezmiş, insanımızın neye ihtiyacı olduğunu çok iyi bilen biri olarak Kayseri de morglu cenaze yıkama ve taşıma araçları, morg, klimalı tabut, alüminyum tabut imalatı yapmaktadır.

  Amacımız, İnsanlarımızın en acılı anlarında cenaze yıkama,taşıma, bekletme(morg) aracı ekipmanı ile cenazelerinizin yıkanması,bekletilmesi ve cenazenin nakli için yanlarında olmaktır.

  MİSYON:

  Her geçen gün hızla gelişen teknolojik gelişmeleri takip edip bu gelişmeleri kullanarak, çevreye duyarlı, insanlara faydalı, kaliteli, estetik ve uzun ömürlü ürünler imal etmek ve bunu toplumun hizmetine sunmak.

  VİZYON:

  Her yeni günde bir öncekinden daha fazla çalışıp daha fazla yol katederek sektörde ar-ge çalışmaları ve ticari kültürü ile akla ilk gelen ve örnek alınan lider firma olmak.

  DEĞERLERİMİZ:

  Dürüstlük

  Çalışkanlık

  Hakkaniyet

  Doğru söz

  Helal kazanç

  Paylaşımcılık

  Tutarlılık

  Gelişimcilik.

  CENAZE ARACI MORG MORG İMALATÇISI MORG ÜRETİCİSİ TABUT TABUT İMALATÇISI TABUT ÜRETİCİSİ

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir