Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Cep Finans

Cebinize iyi gelmesi için piyasa uzmanları, yazılım mühendisleri ve tasarımcılar tarafından hazırlanan gelişmiş bir finans uygulamasıdır. Döviz kurları, altın fiyatları, parite, emtia ve kripto para fiyatlarındaki değişimleri, en hızlı şekilde takip etmenize olanak sağlar..

https://cepfinans.com/

Sıkça Sorulan Sorular
Konforlu bir piyasa takibi için kaliteli hizmeti prensip edindik. CepFinans hakkında merak ettiğiniz soruları bizlere ulaştırabilirsiniz.

Uygulamaya ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Dünyanın en çok kullanılan iki uygulama mağazası olan Google Play ve App Store, CepFinans’a ev sahipliği yapıyor. Bu mağazaları ziyaret ederek uygulamayı cihazınıza indirip yükleyebilirsiniz.
Finansal varlıkların fiyatlarındaki değişimlere, tüm dünya ile aynı anda ulaşmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Herhangi bir ücret ödemeden ve abonelik oluşturmadan kesintisiz veri akışını izlersiniz. Bir anda ortaya çıkan reklamlarla da uğraşmazsınız.
CepFinans’ta; döviz kurları, altın fiyatları, emtia, parite ve kripto paralara ait veriler, tüm dünya ile aynı anda paylaşılır. Anlık fiyat değişimlerini, canlı tablolar üzerinden saniye saniye takip etmeniz mümkün. Yani piyasalar açılır açılmaz değişimleri görebilirsiniz.
Spot piyasada, son fiyat üzerinden anlık alım satım yapılır. Serbest piyasa ise arz-talep prensibine göre işleyen yerdir. Uygulamada; spot ve serbest piyasa verilerini görürsünüz. Bunlara ek olarak; TCMB ve banka fiyatları da paylaşılmaktadır.
Evet! Aracı kurum ve bankaların günlük yayınladıkları analizler, tahminler ve piyasa yorumları herkese açıktır. Bunları okumak için Pro üyelik veya abonelik oluşturmazsınız. Bu hizmetten yararlanmak için sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
CepFinans ile kendi portföyünüzü oluşturabilirsiniz. ‘Varlıklarım’ bölümünü kullanarak sahip olduğunuz yatırımların kâr/zarar oranlarını takip edebilirsiniz. Takip listesi ile ilgilendiğiniz enstrümanları yakın izlemeye alabilirsiniz.
Uygun bir cevap bulamadınız mı? Bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. İletişim

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir