Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Cesan Ceviz

Üretim alanımızı hazırladık ve makinalarımızı sıfırdan tasarlayıp ürettirdik. Uygun damak tadı ve besin değerleri için yüzlerce tadım testi yaptık. Akredite gıda laboratuvarında tüm testlerden başarı ile çıktık. Ürünümüzün ve markamızın patent başvurusunu yaptık.

Steril şartları ve hijyen ortamı oluşturduk. Bu Hijyeni tüketim gerçekleşene kadar koruması için özel ambalaj tasarladık.

 • Gönderenin Adı: Seyit ÖZgür
 • Gönderenin E-postası: info@cesannn.com.tr
 • Gönderen URL’si: https://cesanceviz.com.tr
 • https://cesanceviz.com.tr
  https://cesanceviz.com.tr

  Hakkımızda
  Üretim alanımızı hazırladık ve makinalarımızı sıfırdan tasarlayıp ürettirdik. Uygun damak tadı ve besin değerleri için yüzlerce tadım testi yaptık. Akredite gıda laboratuvarında tüm testlerden başarı ile çıktık. Ürünümüzün ve markamızın patent başvurusunu yaptık.

  Steril şartları ve hijyen ortamı oluşturduk. Bu Hijyeni tüketim gerçekleşene kadar koruması için özel ambalaj tasarladık.

  Vizyon & Misyon
  Ceviz meyvesi, tüketiciye sunulabilecek en sağlıklı atıştırmalık ve keyifli ürünlerdendir. Ülkemizde derin geleneksel köklere sahip kuruyemiş sektöründe, öncü uygulamalar başlatarak, inovatif çalışmalarıyla öncelikli bir iş hedefi olarak değerlendiren Cesan Ceviz, çalışmalarını bir dünya markası oluşma vizyonuyla sürdürüyor.

  Cesan Ceviz, bu çerçevede her zaman en taze ve yüksek kalite standartlarında ceviz mahsullerini, en uygun ve en sağlıklı koşullar ve fiyatlarda tüketiciye ulaştırmayı misyon edinmiş durumda.

  İnsan için doğa,
  yaşam için sağlıklı gıda ile devamlılık…
  Toptan Ceviz
  Toptan Ceviz
  Toptan Ceviz, toptan ceviz fiyatları, ceviz toptancısı, toptan kabuklu ceviz, toptan ceviz satanlar,Tabiatta yetişen en faydalı yiyeceklerden biri cevizdir. Birçok mineral, protein ve folik asit barındıran cevizin hem ağacı hem meyvesi çok değerlidir. En çok ceviz üretimi Çin ve ABD’de yapılır. Besleyici değeri en fazla yemişlerden olan ceviz, günün her vaktinde tüketilebilir. Toptan ceviz kuruyemiş borsası aracılığı ile yapılabilir. Tazeliği uzun sürsün istenir ise kabuklu olarak da alınabilir. Tatlı çeşitlerinde kullanılmak üzere kırık ceviz satışı da yapılır.
  Kelebek, chandler ceviz satışı da kahvaltı ve salatalarda kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Toptan cevizlerin fiyatları besin değeri, kabuklarının inceliğine göre değişmektedir. Üretimi çok eskiye dayanan ceviz ülkemizde Ege ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yetiştirilmektedir. Ceviz satışı kabuklu ve kabuksuz olarak yapılır. Toptan alımlarda perakende satışlara göre daha ucuz fiyat belirlenmektedir.
  Cevizin kış aylarında soğuk hava ve yaz aylarında oluşan sıcaklık olgunlaşması için yeterlidir. Düzenli yağış ceviz üreticiliğinde gereklidir. Ceviz yetiştiriciliğinin olduğu alanda toprak derinliği fazla olmalıdır. Ayrıca toprağın su tutma oranının fazla olması gerekir. Ceviz uzun süreli yaşar ve aşı ile çoğaltılması zordur. Bu sebeple ekim yapılan alanın iklimsel özellikleri ve toprak yapısının iyi bilinmesi önemlidir. Büyük yapraklı bir bitki olduğundan yeteri kadar sulanması önemlidir.
  Aşılama için ise sıcaklık, nem oranı, aşı zamanı dikkate alınmalıdır. Aşıyı yapan kişi tecrübeli olmalıdır. İlkbahar dönemlerinde toprağın havalandırılması ve yabancı otların kontrolü gerekir. Sonbahar dönemlerinde ise sürüm yapılır ve toprağın kar, yağmur suyunu tutması bakımından önemlidir. Toprakta herhangi bir sorun yok ise gübreleme işlemi ceviz ağacı için çok etkili değildir.
  Ceviz hasadı mekanik olarak ya da elle yapılabilir. Mekanik olarak hasat ağaca zarar vermeyeceğinden cevizi ilk sıralarda üreten ülkelerde tercih edilmektedir. Ambalajlama ürünün pazarlanmasında önemli aşamalardandır. Ambalajların cevizin büyüklüğüne, çeşidine göre yapılması tüketicilere sunumunda önemlidir.
  Ülkemiz için ceviz üretimi önemli yer tutar ve genel olarak iç piyasada satışı yapılır. Ceviz üretiminin artması için üreticilere gerekli üretim teşviki ve eğitimler verilir.

  Toptan Ceviz ve Fiyatları
  Ceviz kısıtlı olarak üretildiğinden fiyatı yüksek yemişlerdendir. Toptan Ceviz, toptan ceviz fiyatları, ceviz toptancısı, toptan kabuklu ceviz, toptan ceviz satanlar ve fiyatları için fiyatı teklifi alın. Ceviz yetiştirirken kısa sürede yapılan maliyeti karşılayacak kadar kazanç elde etmek mümkün olacaktır. Cevizin kökleri güçlü olduğu için kendi kendine gelişebilir bu da ceviz üretimi yapmanın maliyetini azaltan bir etkendir. Ceviz fiyatlarını etkileyen pek çok etken vardır. Üretilen bölge, hasat zamanında alınan verim, üretici firmanın kalite anlayışı fiyatları etkiler.
  Pek çok ürünün yetiştirildiği yer olan Anadolu topraklarında ceviz de üretilmektedir. Aşısı olmayan cevizler 10 yıla kadar aşılı olanlar ise 4 yıl içerisinde ceviz verir. Hasat yaz aylarında başlayıp ekimin sonuna kadar devam etmektedir. İç ceviz olarak satılmak istenir ise hasat yapıldıktan sonra kırılmalıdır. Hemen tüketilmeyecek ise kabuklu olarak saklanması uygundur. Ancak uzun süreli kabuklu olarak kalır ise cevizin kalitesinde azalma meydana gelir.

  Toptan Ceviz ve Tüketim
  Cevizin çiğ olarak tüketilmesi daha çok tavsiye edilmektedir. Toptan ceviz ve tüketim söz konusu olduğunda çiğ cevizin kavrulmuş olanlara nazaran dayanıklılığı daha fazladır. Toptan alım düşünülür ise çiğ ceviz alınması bu nedenle uygun olacaktır. Toptan Ceviz, toptan ceviz fiyatları, ceviz toptancısı, toptan kabuklu ceviz, toptan ceviz satanlar. Ceviz düzenli olarak tüketilir ise sağlığa faydalıdır. Faydaları sayılacak olursa kalp, damar, kolesterol, şeker, kanser hastalıkları sayılabilir. Toptan ceviz satışları online olarak da yapılmaktadır.

  Toptan Ceviz ve Yerli Üretim
  Ülkemizde yetiştirilen cevizler yerli ceviz grubundadır. Toptan ceviz adresi cesanceviz.com.tr ve yerli üretim ile ağacın yaşı göz önünde bulundurulmadan üretildikten sonra direk olarak sofraya ulaşır. Birinci kalitede yetiştirilmiştir. Ceviz kabuklu, ince kabuklu ve ceviz içi olarak satılmaktadır. Ceviz çeşitlerini inceleyerek istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Toptan olarak alınan cevizler firma garantisindedir. En iyi fiyatlar ile beraber ücretsiz kargo ile çeşitli avantajlar sağlanmaktadır.
  Cevizin saklanma ve depolama aşaması titizlikle sürdürülür. Aksi halde içeriği zararlı toksik maddelere dönüşebilir. Cevizde renk değişimi ve acı bir ata oluşmuş ise tüketilmemelidir. Kontrollü, tüketim tarihleri belli olan ürünlerin alınması iyi olacaktır. Kabuklu cevizlerin ıslak olmamasına dikkat edilmelidir.
  Kuruyemiş, salata ve tatlılarda kullanılan cevizi tüketicilere ulaştırmak için firma toptan ceviz satışı yapmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir